Audio Engineers

Audio Engineers

Audio Engineers

Firma Audio Engineers została założona z wyjątkową misją udoskonalania akcesoriów do urządzeń audio i wideo poprzez pomiary i obiektywne testy. 

W Audio Engineers używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów, aby wytworzyć wysokiej jakości produkt. Wytwarzanie produktów poprzedzone jest każdorazowo długim okresem planowania, rozwoju i testowania. Podczas opracowywania i testowania przywiązujemy dużą wagę do każdego szczegółu, aby mieć pewność, że produkty spełniają najwyższe standardy. 

Pracujemy nad tym, aby każdy, kto korzysta z naszych produktów, mógł cieszyć się doskonałą jakością dźwięku i obrazu. Oprócz naszych wysokiej jakości kabli, jesteśmy wyjątkowi w opracowywaniu dodatkowych akcesoriów, które mogą radykalnie poprawić jakość dźwięku i obrazu. 

Oprócz doskonałej jakości naszych produktów jesteśmy dumni, że nasze produkty są wykonywane ręcznie i sprzedawane w opakowaniach przyjaznych dla środowiska.

Audio Engineers od 2010 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości kabli i akcesoriów. Stale rozwijamy nasze produkty, aby zapewnić ich najwyższą możliwą jakość. W rezultacie nasze najnowsze kable głośnikowe Soundfield z technologią Virtual Grounding oraz nasze kable zasilające Forcefield z serii Reference będą dostępne w 2022 roku.

 

Naszą filozofią jest perfekcja!