Silent Angel Bonn N8 - audiofilski switch sieciowy

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Silent Angel
 • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.
 • szt.
 • 1 999,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Bonn N8 Silent Angel - audiofilski switch sieciowy.

 

Bonn N8 Silent Angel jest brakującym ogniwem w cyfrowym systemie muzycznym dla melomanów.

Sygnał cyfrowy i dane cyfrowe, zwykle są uważane za doskonałe i pozbawione szumów i zakłóceń.

Stwierdziliśmy jednak, że cyfrowy system muzyczny sieci nie może działać tak dobrze jak odtwarzacz CD, mimo że zajmuje dużo więcej miejsca i ma więcej próbek przy wyższych prędkościach transmisji danych. Na przykład płyta CD zawiera około 600 MB danych muzycznych dla 10 utworów, podczas gdy nieskompresowany plik FLAC 96 kHz 24 bity dla jednego utworu może zająć 3 razy więcej miejsca niż płyta CD.
Oczywiste jest, że coś jest nie tak w sieciowym systemie muzycznym, co może powodować zakłócenia elektryczne lub cokolwiek innego, co zabija działanie systemu audio. Misją Silent Angel jest eliminacja szumów z tych urządzeń i zapewnienie ich stabilności przez filtrowanie szumów, ponowne generowanie sygnału i dostrajanie oprogramowania. Każdy rozwiązany problem przynosi zauważalny skok w jakości dźwięku. Będziemy to robić, aby muzyka w sieci była coraz lepsza.

Zobaczmy, co zrobiliśmy.

Nowoczesny system audio składa się z kilku urządzeń sieciowych, w tym: usług strumieniowego przesyłania muzyki (takich jak TIDAL), routera, przełącznika ogólnego, odtwarzacza muzyki, DAC, serwera multimediów, pamięci i głośników. Silent Angel znalazł zakłócony i niestabilny sygnał sieciowy wprowadzony przez ogólny router, przełącznik lub pamięć masową, który dostał się do wrażliwego odtwarzacza muzycznego i wpłynął na wydajność odtwarzania. Dlatego opracowaliśmy Bonn N8, aby ponownie wygenerować czyste i wyraźne sygnały sieciowe i zapobiec wpływowi na domowy system audio.

生态拓扑_画板 1 副本.png > 生态拓扑_画板 1.png

 

Bonn N8:

 • Moduł Silent Angel TCXO - nasza własna konstrukcja eliminuje szumy o wysokiej częstotliwości i poprawia sygnał zegara, aby uzyskać wysoką wydajność do 0,1ppm, co oznacza 250-krotną poprawę w porównaniu do zwykłych przełączników domowych
 • Zasilacz medyczny - specjalnie dobrany adapter pozwala na bardzo niski prąd upływowy (<100 uA), izolując szumy od zasilania sieciowego. Zapobiega to wprowadzaniu szumu promieniowania do pobliskich urządzeń audio. Ponadto dzięki adapterowi z certyfikatem bezpieczeństwa medycznego można go bezpiecznie używać w systemie audio.
 • Przeprojektowane PCBA
 • Oczyszczony obwód zasilania
 • Absorber EMI o wysokiej przepuszczalności
 • Transformator liniowy o niskiej stratności
 • Dławik trybu wspólnego niskiej upływności
 • Separacja szyn zasilających

Dzięki poprawie jakości sygnału zasilania oraz technologii TCXO, Bonn N8 poprawia jakość sygnału sieciowego. W Bonn N8 znajduje się 8 wysokiej jakości portów Gigabit Ethernet, które umożliwiają połączenie z portami sieciowymi wszystkich urządzeń audio jednocześnie. Dzięki poprawie jakości sygnału sieciowego z Bonn N8 wprowadzono znaczną poprawę odtwarzania strumieniowego przesyłania muzyki za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego lub NAS.

Rewolucyjna innowacyjność, dzięki której muzyka staje się bardziej dźwięczna i emocjonalna. Silent Angel Bonn N8 ma niski poziom szumów elektrycznych i wysoką zdolność przeciwzakłóceniową. Pozbądź się utraty danych i szumów elektrycznych, a w rezultacie otrzymasz wysokiej jakości sygnał sieciowy.
 
Dostosowany do potrzeb klienta "Cichy Anioł" TCXO (Oscylator kwarcowy z kompensacją temperatury) jest bardzo dokładny. Dokładność wynosi 0,1 ppm, czyli znacznie więcej niż normalny kwarc i wyższa niż zwykły TCXO. Dzięki temu TCXO, Bonn N8 jest w stanie wygenerować dokładniejszy sygnał sieciowy i zapewnić bardziej stabilną transmisję danych muzycznych.
 

Zmodyfikowana płytka PCB:

 • Dwa obwody izolacji szumów elektrycznych o współczynniku tłumienia 17dB dla obwodu zasilania.
 • Dwa elektryczne obwody izolujące szumy o współczynniku tłumienia 20dB dla obwodu generowania sygnału zegara.
 • Obwód izolacji szumów zapewnia, że Bonn N8 pracuje stabilnie, w wyniku czego generuje stabilne sygnały sieciowe.

Ponadto, w celu zmniejszenia zakłóceń z obwodów cyfrowych, Bonn N8 ma specjalnie dobrany ekran EMI po wewnętrznej stronie dolnej części obudowy, aby pochłonąć EMI (zakłócenia elektromagnetyczne) z wewnętrznego obwodu cyfrowego i uczynić sygnał sieci i obwód zegara bardziej stabilnym i wyraźnym. Miej pewność, że Bonn N8 działa bardziej stabilnie i generuje wyraźniejsze sygnały sieciowe.