Audio Engineers PURE digital AES/EBU - interkonekt cyfrowy AES/EBU

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Audio Engineers
 • Dostępność:

Audio Engineers PURE digital AES/EBU - interkonekt cyfrowy AES/EBU

Kabel połączeniowy PURE cyfrowy AES/EBU

 • Czysty, precyzyjny i naturalny dźwięk
 • Neutralny środek pasma i zwarty bas
 • Rozszerzenie zakresu częstotliwości
 • Szeroka scena dźwiękowa
 • Niski dźwięk
 • Technologia pola wirowego magnetycznego

Audio Engineers PURE digital AES/EBU - interkonekt cyfrowy AES/EBU

PURE digital AES/EBU

Cyfrowy kabel połączeniowy PURE AES/EBU został specjalnie zaprojektowany do urządzeń audio high-end.

Każde złącze cyfrowe PURE zawiera specjalną wielobiegunową jednostkę magnetyczną neodymową, która może skutecznie tłumić negatywne skutki pól elektromagnetycznych i szumów powstających wokół przewodów. Silne, wielobiegunowe jednostki magnetyczne kompensują różnice w polach elektromagnetycznych.

Pola magnetyczne wokół przewodnika mogą silnie wpływać na sygnał elektryczny. Pokazują to także eksperymenty, w których elektryczność/plazma jest przyciągana lub odpychana przez pola magnetyczne. Technologia pola wirowego magnetycznego wykorzystuje tę właściwość fizyczną, aby zapewnić czystszy i bardziej równomierny prąd/sygnał w przewodnikach. Technologia pola wirowego magnetycznego wykorzystuje wielobiegunowe neodymowe jednostki magnetyczne, aby zapewnić bardziej równomierny przepływ prądu elektrycznego i zminimalizować przypadkowy ruch elektronów w przewodniku i wzdłuż niego. Jednostki magnetyczne umieszczone w złączach cyfrowych kabli połączeniowych PURE mogą zapewnić bardziej równomierny przepływ elektronów tam, gdzie rezystancja i straty mogą być największe.

Struktura

Kabel cyfrowych PURE ma zbalansowane trójrdzeniowe przewodniki wirowe, zwiększony przekrój przewodu, zaawansowane ekranowanie i zmniejszoną rezystancję. Wygląd modelu PURE charakteryzuje się najnowszą wewnętrzną strukturą wirową, redukującą w ten sposób indukcyjne i pojemnościowe efekty równoległej budowy przewodników, co negatywnie wpływa na dokładność sygnału.

Struktura wirowa zbalansowanych przewodników trójżyłowych umieszczona jest w specjalnej polimeryzowanej rurze izolacyjnej, która posiada niższą stałą dielektryczną niż powszechnie stosowane izolacje i optymalnie tłumi drgania otoczenia.

Najnowsza warstwa zewnętrzna Nano Holographic Helix nie tylko zapewnia specjalny i niepowtarzalny wygląd cyfrowym kablom PURE, ale także specjalna metalizowana folia polimerowa z warstwami stopu metali szlachetnych o grubości 500 nanometrów, która zapobiega przedostawaniu się częstotliwości radiowych i zakłóceń elektromagnetycznych do wnętrza kabla Struktura. Podobne metalizowane folie polimerowe są stosowane w skafandrach kosmicznych NASA w celu odbijania promieniowania i zostały zastosowane jako warstwa antystatyczna w materiałach izolacyjnych w samolotach.

Pola generowane przez prąd w przewodnikach z czystej miedzi są skutecznie tłumione przez strukturę wirową, natomiast podwójna warstwa Nano Holographic Helix odpowiada za ochronę przed zewnętrznymi zakłóceniami elektromagnetycznymi i częstotliwościami radiowymi, co łącznie zmniejsza negatywną interakcję pomiędzy prądem płynącym w przewodniku i izolacja.

Struktura cyfrowego kabla połączeniowego PURE i jednostki technologii magnetycznego pola wirowego razem zapewniają możliwie najczystszy sygnał w zakresie słyszalnym.

Złącza

Model cyfrowy PURE posiada wysokiej jakości, wyselekcjonowane, solidne, posrebrzane, złącza z miedzi o wysokiej czystości, zoptymalizowane pod kątem cyfrowej transmisji sygnału. Powłoka z czystego srebra na zewnętrznej stronie styków zapewnia prawidłowe połączenie, które ma wymiernie lepsze parametry elektryczne i wyraźniejsza transmisja sygnału niż złota powłoka.

 

Dane Techniczne:

 • Konstrukcja: symetryczna technologia magnetycznego pola wirowego
 • Kolor: holograficzny biały
 • Przewodniki: Czysta miedź
 • Dyskretne przewodniki stałe: 90 – Zrównoważona struktura trójrdzeniowej spirali
 • Izolacja: PET, polimeryzowany siloksan, dwuwarstwowa metalizowana folia polimerowa, XLPO, PVC
 • Materiał złączy: miedź o wysokiej czystości, pokryta czystym srebrem, zoptymalizowana pod kątem zastosowań cyfrowych
 • Typy złączy: AES/EBU (XLR)
 • Długość kabla: 2 stopy / 60 cm, 4 stopy / 120 cm, 6 stóp / 180 cm i rozmiary niestandardowe