Atlas Element Bi Wire Kabel głośnikowy 2x 3.1mm2 na metry

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Atlas Cables
  • Dostępność: Magazyn zewnętrzny, wysyłka 1-3 dni. Magazyn zewnętrzny, wysyłka 1-3 dni.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 75,00 zł

Atlas Cables to ewenement w czasach globalizacji, gdyż samodzielnie prowadzi badania dotyczące przetwarzania sygnału, projektuje swoje przewody, a następnie je produkuje. Atlas Cables to produkty od A do Z szkockie. Firma posiada własny dział badawczy, gdzie przeprowadza pomiary i odsłuchy, zaś produkcja mieści się w tej samej lokalizacji, w Kilkmarnock, Ayrshire, w zachodniej Szkocji.

Atlas Element Bi Wire Kabel głośnikowy 2x 3.1mm2

Atlas Element Bi Wire

Element to podstawowa linia produktowa, która jest bardzo dobrym zamiennikiem dla najtańszych kabli dołączanych do pudełka ze sprzedawanym urządzeniem.

Element bi-wiring to audiofilska wersja kabla, którą producent dedykuje do kolumn frontowych podłogowych stereo i do kina domowego. Kabel kryje w sobie zaawansowaną konstrukcję spotykaną w kablach za tysiące złotych. Wysokie i średnie tony przenoszone są za pomocą skręconej linki (przekrój 2mm2, zaś do niskich tonów dedykowany jest masywny drut o przekroju 1.1mm2. 

Element to prawdopodobnie jedyny kabel w tym segmencie cenowym, w izolacji którego użyto spienionego polietylenu (FPE), a w przewodniku wysokiej klasy miedzi 6n OFC. 

Nieskomplikowana budowa, wysokiej klasy miedź użyta w przewodniku oraz izolacja stosowana w kablach za kilkukrotnie wyższą cenę poskutkowały świetnymi parametrami elektrycznymi: rezystancją na poziomie jednej tysięcznej oma oraz induktancji na poziomie 0,708 henra.