Unitra

Unitra

Unitra jest kultową marką będącą symbolem 30 lat produkcji urządzeń audio-video w Polsce. Można powiedzieć, że każde gospodarstwo domowe w naszym kraju miało urządzenie spod szyldu tej marki. Z sukcesem została spełniona misja dania ludziom sprzętu, którego wcześniej po prostu nie było. Ponadto, dla ludzi Unitra nie była jedynie sprzętem, a czymś zdecydowanie więcej - była powiewem nowoczesności, dostępem do nieosiągalnej technologii, umożliwiała słuchanie muzyki, oglądanie telewizji. Wtedy to wszystko budziło wielkie emocje.

Również dziś Unitra budzi wielkie emocje. My widzimy ją jako symbol wielu wspomnień, Zarówno w wymiarze osobistym, jak również społecznym, ponieważ mimo wielu zmian i upływu czasu każdy zapamięta swoje pierwsze radio lub pierwszy telewizor. Unitra produkująca w Polsce i eksportująca swoje produkty do kilkunastu krajów na świecie była przedmiotem naszej dumy narodowej.

Dziś produkujemy urządzenia w nowych realiach ekonomiczno - społecznych i dla innych konsumentów, nadal jednak, jak kiedyś, chcemy budzić emocje naszymi produktami i dzielić się naszym marzeniem.