Allnic Audio

Allnic Audio

Allnic Audio - dźwięk urządzeń Allnic przywołuje wszystkie superlatywy, jakimi można określić najlepsze projekty wzmacniaczy lampowych, ale z jeszcze lepszą dynamiką i organicznością, które są warte każdej ceny. 

Wzmacniacz lampowy zrobiony dobrze

Niesamowicie naturalny i „swobodny” urządzenie Allnic usuwa się w cień, a Ty pozostajesz w głębokiej i niezakłóconej więzi z muzyką.

W 1916 roku inżynier Western Electric G.W. Elmen, poszukując materiału, który można by łatwiej namagnesować, opracował stopy żelaza i niklu, które zaczęto nazywać permalloy. Później permalloy stał się ważny dla systemów odtwarzania muzyki. Niedawno wprowadzone i obecnie słynne „rdzenie amorficzne” są również oparte na niklu.

Nazwa Allnic to nic innego, jak "wszystkie transformatory z rdzeniem niklowym"

Wszystkie transformatory sygnałowe Allnic są wykonane z rdzeni ze stopu niklu, takiego jak PC lub PB permalloy.

Allnic uważa, że ​​jako urządzenie sprzęgające do stopni wzmacniających, transformatory są znacznie lepsze niż kondensatory. Transformatory permalojowe są warte swoich wysokich kosztów i trudności w produkcji, ponieważ przenoszą ponad 90% sygnału i zachowują dynamikę i wierność w porównaniu z kondensatorami i ich sprawnością transferu poniżej 5%. 

Ponadto przedwzmacniacze wyjściowe transformatora są znacznie bezpieczniejsze niż przedwzmacniacze wyjściowe kondensatorowe w połączeniu ze wzmacniaczami półprzewodnikowymi, nawet bezpieczniejsze niż przedwzmacniacze półprzewodnikowe ze sprzężeniem bezpośrednim, ponieważ transformatory blokują wszelkie przepięcia do następnego stopnia, przepięcia, które mogą poważnie uszkodzić wzmacniacze mocy.