Klipsch THX-5002-S - GŁOŚNIK Z CERTYFIKATEM THX® ULTRA2

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Klipsch
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • szt.
  • 5 829,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Klipsch THX-5002-S

KLIPSCH THX-5002-S

THX-5002-S - (zastępuje PRO-7502-S-THX)

Seria Klipsch THX wykorzystuje tę samą, profesjonalną technologię, co nasze renomowane systemy kina domowego. Każdy głośnik Klipsch THX Ultra oferuje prawdziwy kinowy dźwięk w domowym zaciszu . Nasze głośniki w wyjątkowy sposób, dostarczają eksplozję detali w dowolnym filmowym formacie. Kolumny mogą być montowane w różnych konfiguracjach i zawsze sprostają oczekiwaniom słuchacza.

Certyfikat THX® ULTRA2

Doskonałe brzmienie z instalacyjnego głośnika. Dzięki temu, że głośnik spełnia wymogi certyfikatu THX® ULTRA2 zapewnia szeroki zakres dynamiki oraz doskonały dźwięk. Dostarcza spójne i atrakcyjne brzmienie nawet w większych pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się w zestawie kina domowego jako kolumna surround.

Wysokiej jakości dźwięk kinowy

Kolumna wykorzystuje dwa wysokowydajne, 5.25 calowe głośniki niskotonowe z membranami Cerametallic, które zapewniają potężne uderzenie basu. Przetworniki zamknięte zostały w specjalnej komorze (własnej obudowie), która sprawia, że przetworniki nie będą miały tendencji do przegrzewania lub rezonowania w roboczym zakresie pracy. 1 calowy, tytanowy głośnik wysokotonowy umieszczony został w opatentowanej obudowie, ukierunkowanej pod kątem 60/90/110 stopni. Dodatkowo wsparte zostały technologią VCT (Variable Coverage Technology), pozwalającej głośnikowi na precyzyjne obrazowanie i lokowanie pola dźwiękowego.

Technologia WDST (WIDE DISPERSION SURROUND TECHNOLOGY)

Klipsch opracował specjalną technologię dyspersji fal, wspierającą głośnik odpowiadający za dźwiękowe efekty przestrzenne. Głośnik wyposażony w WDST cechuje możliwość elastycznego umiejscowienia kolumny w nagłaśnianym pomieszczeniu, w porównaniu ze standardową kolumną surround.

Instalacja

Głośnik THX-5002-S zapewnia ekscytujący, realistyczny dźwięk. Konstrukcja montażowa wyposażona została w solidny i pewny uchwyt. Zapewniają to równomierne dociskanie krawędzi głośnika do płyt gipsowo-kartonowych. Magnetyczna, biała maskownica zakrywa cały front głośnika. Można ją pomalować w swoim ulubionym kolorze.

Wzornictwo

Obudowy serii instalacyjnej głośników Klipsch THX zbudowane są z tych samych elementów. Jest to połączenie między innymi: MDF-u, aluminiowego panelu frontowego, ABS-u. Budując w pomieszczeniu zestaw nagłaśniający oparty na modelach THX mamy pewność nie tylko spójności brzmienia ale i harmonii wizualnej. 

 

 
Moc krótkotrwała/długotrwała 100W/400W
Głośnik niskotonowy 2 x 5,25" (13,3cm) o dużej wydajności, membrana Cerametallic
Głośnik wysokotonowy 2 x 1" (2,5cm) tytanowa kopułka, umieszczone pionowo w specjalnej zabudowie
Impedancja 8 Ω
Kolor biała maskownica z możliwością malowania
Konstrukcja Do zabudowy w suficie, bass reflex
Pasmo przenoszenia 45 Hz - 20 kHz +/- 3dB
Skuteczność 93dB
Waga 5kg
Wymiary 38.7 cm
Wymiary otworu do zabudowy 33.7 cm
Głębokość montażowa 24.1 cm