Morel MHW 600 głośnik ścienny, instalacyjny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MOREL
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

Marka Morel powstała w 1975 roku, założona przez Meir Mordechaia zainspirowanego miłością do muzyki i zmotywowanego do spełnienia swojego marzenia o stworzeniu idealnego głośnika. Jego życiowy cel zaowocował kolejnymi generacjami głośników  i sterowników audio, które konsekwentnie ustanawiają nowe standardy dla zapewnienie najlepszej jakości dźwięku.

 

Morel MHW 600 (MHW-600) SoundWall Music Hall Głośnik ścienny  instalacyjny 

Nowy model głośnika ściennego z serii SoundWall™ Music Hall został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują wysokiej jakości architektonicznego rozwiązania głośnikowego. Music Hall wykorzystuje najnowszą technologię przetworników firmy Morel oraz renomowany głośnik wysokotonowy tej marki, aby otulić Cię dźwiękiem w dowolnym pomieszczeniu. Bez względu na to, czy oglądasz najnowszy film akcji, czy słuchasz ulubionego artysty muzycznego, seria Music Hall dostarczy niezapomniane wrażenia, a przy tym pozostanie dyskretnym, nie rzucającym się w oczy uzupełnieniem Twojego wnętrza.

Renomowana jakość dźwięku Morel

Seria SoundWall™ Music Hall do montażu ściennego gwarantuje niezmiennie wysoką wierność reprodukcji, na którą fani Morel z całego świata mogą liczyć podczas swoich kinowych i muzycznych odsłuchów.

Zawiera liczne nagradzane komponenty Morel i korzysta z wysokojakościowych przetworników. Te ręcznie wykonane głośniki są unikalnie zaprojektowane i skonstruowane, aby zapewnić nadzwyczajną jakość dźwięku zarówno w zastosowaniach stereo, jak i kinowych.

Przetwornik niskotonowy:

  • 6,5 calowy silnik z podwójnym magnesem ferrytowym, jednoczęściowa zintegrowana kopułka i stożek otaczający, wykonane z tłumionego kompozytu polimerowego
  • 3 calowa aluminiowa cewka vivoce Hexatech 

Przetwornik wysokotonowy:

  • Aluminiowa cewka vioce 1.1 z powłoką acuflex, silnik z magnesem neodymowym

W zestawie maskownica w kolorze białym, którą można pomalować na dowolny kolor.

Specyfikacja techniczna: 

Średnica montażu: 185x273mm
Konstrukcja: 2-drożna
Budowa Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe: Aluminiowa cewka vioce 28mm z powłoką acuflex, silnik z magnesem neodymowym
Głośniki średniotonowe: 1x 6,5" (165mm) Silnik z magnesem ferrytowym 6,5, jednoczęściowa zintegrowana kopułka i stożek otaczający, wykonane z tłumionego kompozytu polimerowego.
Obudowa: Przednia rama z tworzywa ABS
Bas-refleks:  Brak
Membrana pasywna: NIE
Impedancja 4 Ohm
Podział pasma: 3200Hz / 12dB
Skuteczność 90dB (2,83V/1m)
Moc ciągła (RMS): 120W
Zalecana moc wzmacniacza:  20-120W
Pasmo przenoszenia: 55-20000 Hz
Typ montażu: Prostokątny (ścienny)
Wodoodporny NIE
Głębokość otworu montażowego: 85mm
Szablon montażowy w zestawie: TAK
Możliwość malowania maskownicy: TAK
Niskoprofilowy (do 10cm): TAK
Gwarancja: 24 miesiące
Wymiary z maskownicą: 212x300mm