Morel CW 600 głośnik ścienny, instalacyjny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MOREL
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

Marka Morel powstała w 1975 roku, założona przez Meir Mordechaia zainspirowanego miłością do muzyki i zmotywowanego do spełnienia swojego marzenia o stworzeniu idealnego głośnika. Jego życiowy cel zaowocował kolejnymi generacjami głośników  i sterowników audio, które konsekwentnie ustanawiają nowe standardy dla zapewnienie najlepszej jakości dźwięku.

 

Morel CW 525 LCR - bezramkowy głośnik ścienny

Morel CW 600

Morel CW 600 to audiofilski 2-drożny głośnik ścienny do zabudowy bez ramki. W skład wchodzi przetwornik niskotonowy oraz  przetwornik wysokotonowy.  Morel CW 600 charakteryzuje się szeroką dyspersją.

Seria SoundWall™ Cinema doskonale nadaje się zarówno do kina domowego, jak i do zastosowań muzycznych. Wyposażone w jedne z najlepszych przetworników opracowanych przez Morel, głośniki Cinema są wyposażone w innowacyjną technologię zapewniającą bogaty, naturalny dźwięk, szeroką dyspersję, niskie zniekształcenia i wysoką moc. Każdy model wykorzystuje bardzo niskoprofilowe wykończenie i najnowszą niskorezonansową maskownicę Morel, aby zapewnić minimalne zabarwienie dźwięku, ale także dodaje niepowtarzalnego stylu każdej przestrzeni życiowej. Aluminiowe wzmocnienie z tyłu zapewnia prawdziwie wysokiej jakości, naturalne wrażenia dźwiękowe, jak żadne inne.

Przetwornik niskotonowy:

  • 6,5 calowy przetwornik z magnesem neodymowym, jednoczęściowa zintegrowana kopułka i stożek wykonane z z dwóch zewnętrznych powłok z włókna węglowego umieszczonych na warstwie Rohacell, pianki o wysokiej wytrzymałości i lekkości. Połączenie to tworzy membranę, która jest lekka, wytrzymała i odpowiednio wytłumiona, zapewniając naturalnie bezbarwną reprodukcję dźwięku.
  • 3 calowa aluminiowa cewka drgająca wykonana w 100% z aluminiowego drutu w kształcie plastra miodu, cewka Hexatech zmniejsza szczeliny powietrzne w uzwojeniach cewki, zwiększając w ten sposób wydajność nawet o 20%. Lekkie cewki Hexatech są w dużej mierze odpowiedzialne za niezwykle szybką reakcję przejściową, z której znane są jednostki napędowe Morel.

Przetwornik wysokotonowy:

  • Aluminiowa cewka drgająca 1.1 cala z kopukłą acuflex, układ napędzający na bazie magnesu neodymowego

W zestawie maskownica w kolorze białym, którą można pomalować na dowolny kolor.

Specyfikacja techniczna: 

Średnica montażu: 185x273mm
Konstrukcja: 2-drożna
Budowa Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe: Aluminiowa cewka vioce 28mm z powłoką acuflex, silnik z magnesem neodymowym
Głośniki średniotonowe: 1x 6,5" (165mm) Magnes ferrytowy 6,5", jednoczęściowa zintegrowana kopułka i stożek otaczający, wykonane z kompozytu z włókna węglowego.
Obudowa: Przednia rama z tworzywa ABS
Bas-refleks:  Brak
Membrana pasywna: NIE
Impedancja 4 Ohm
Podział pasma: 4500Hz / 12dB
Skuteczność 89dB (2,83V/1m)
Moc ciągła (RMS): 120W
Zalecana moc wzmacniacza:  20-120W
Pasmo przenoszenia: 45-20000 Hz
Typ montażu: Prostokątny (ścienny)
Wodoodporny NIE
Głębokość otworu montażowego: 85mm
Szablon montażowy w zestawie: TAK
Możliwość malowania maskownicy: TAK
Niskoprofilowy (do 10cm): TAK
Gwarancja: 24 miesiące
Wymiary z maskownicą: 212x300mm