SVS PC-4000 Piano Black - subwoofer aktywny

 • szt.
 • 13 549,00 zł / szt.
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

SVS PC-4000 Piano Black - subwoofer aktywny

SVS PC-4000 Piano Black - subwoofer aktywny

Subwoofer o pionowej konstrukcji, niezrównany w całym świecie audio. PC-4000 jest ikoną innowacji projektowych. Stoi na szczycie najbardziej wyrafinowanych subwooferów cylindrycznych, jakich kiedykolwiek opracował SVS. Energetyzująca moc wyjściowa i głębokie basy są poniżej progu ludzkiego słuchu. Zajmuje przy tym mniej niż połowie powierzchni podłogi (z porównywalnymi głośnikami). Niezrównaną wydajność zapewnia mu potężny wzmacniacz z zaawansowaną technologią DSP oraz 13,5 calowy przetwornik. PC-4000 jest również wyposażony w nóżki antywibracyjne SoundPath, czego efektem jest czyste brzmienie basów o zwiększonej rozdzielczości i mocniejszym uderzeniu bez rezonansów i przenikania basu do innych pomieszczeń.

Referencyjny bas najwyższego kalibru

Aktywny subwoofer SVS PC-4000 zdumiewa swoją zdolnością do wprowadzenia w pomieszczenie mocnego basu i głębokiego basu zachowując jednocześnie dokładność i kontrolę a wszystko z cylindrycznej obudowy o średnicy 16 cali. Nie ma na świecie subwoofera, który byłby zbliżony do tego, co może zrobić PC-4000, nie zajmując 2 lub 3 razy więcej miejsca na podłodze. Dzięki technologii trickle down z serii 16-Ultra, nazwanej najlepszymi subwooferami na świecie przez prawie każdą publikację audio i grupę branżową w 2017 roku. PC-4000 spełnia oczekiwania i zapewnia poziom niezrównanej wydajności.

Wysoko wydajny przetwornik SVS

 • Przetwornik subwoofera PC-4000 jest idealnie dopasowany do ogromnej mocy wzmacniacza Sledge STA-1200D. Pełna kontrola i precyzyjne brzmienie bez wysiłku i przesterowań na wszystkich poziomach mocy.
 • Blisko 18 kilogramowa konstrukcja oparta o dwa ferrytowe magnesy, generuje ogromną siłę i wychylenie 13,5-calowego przetwornika.
 • Cewka drgająca nawinięta krawędziowo z ośmiowarstwowym płaskim drutem aluminiowym minimalizuje zniekształcenia i kompresję mocy, zapewniając jednocześnie doskonałe odprowadzanie ciepła i liniowość zapewniającą precyzyjną kontrolę.
 • Lekka i sztywna membrana kompozytowa z wysokiej jakości osłoną przeciwpyłową, wykonana z włókna szklanego generuje potężną moc wyjściową z precyzyjnym pasmem przenoszenia.
 • Opatentowane, formowane wtryskowo i paraboliczne zawieszenie o dużym skoku zapewniają długowieczność i umożliwiają ekstremalne wychylenie.

Wzmacniacz Sledge – potężna moc wyjściowa, wyrafinowany procesor DSP, zaawansowane zarządzanie energią

1200 watów RMS i ponad 4000 watów mocy szczytowej. Wzmacniacz PC-4000 Sledge STA-1200D wykorzystuje wydajną konstrukcję klasy D połączoną z całkowicie dyskretnym wyjściem tranzystorowym MOSFET i wyrafinowanym procesorem DSP. Subwoofer bez problemu osiąga wysoki poziom mocy, który u produktów konkurencyjnych często jest nieosiągalny.

Aplikacja na smartfony — najłatwiejszy sposób na zarządzanie procesorem DSP i sterowaniem subwooferem

Przełomowa aplikacja na smartfony współpracuje z urządzeniami Apple iOS® i Android®, aby uwolnić pełną głębię, siłę i niuanse subwoofera PC-4000. Kontrolując wszystkie funkcje procesora DSP, w tym: głośność, korektor parametryczny, filtr dolnoprzepustowy, fazę, polaryzację, room gain, dostrajanie portów, niestandardowe ustawienia wstępne i ustawienia systemowe.

Bezprzewodowa łączność poprzez Bluetooth - dla wygodnego sterowania, nawet gdy subwoofer jest poza zasięgiem wzroku

 • 3-pasmowy, parametryczny kontroler EQ umożliwia precyzyjną regulację nachylenia częstotliwości i współczynnika Q aż do poziomu pojedynczego Hz z czterema różnymi nachyleniami. Dzięki temu użytkownicy mogą poprawić wydajność, eliminując szczyty, wartości zerowe i inne problemy z pomieszczeniem.
 • Zapisane 3 niestandardowe ustawienia charakterystyki brzmienia dla filmów, muzyki i innych wrażeń słuchowych, takich jak sport lub gry
 • Dwukierunkowa komunikacja pokazuje aktualizacje w czasie rzeczywistym zarówno w aplikacji, jak i interfejsie subwoofera

W zestawie nóżki do subwoofera SVS SoundPath - dla czystszego i mocniejszego basu

Elastomerowe nóżki PC-4000 poprawiają jakość basów, jednocześnie redukując wibracje podłogi i ścian, artefakty hałasu i skargi sąsiadów lub współlokatorów. Izolacja subwoofera od podłogi zapewnia z natury mocniejszy i czystszy bas. Jest to również najlepsze rozwiązanie po izolacji akustycznej i idealnie nadaje się do pomieszczeń wyłożonych wykładziną, podłóg z twardego drewna lub każdej przestrzeni, w której występuje grzechotanie, brzęczenie lub wibracje.

Akustycznie obojętna i mocno usztywniona konstrukcja obudowy cylindrycznej

Zdobniczo wpasowany wyświetlacz na panelu przednim (pierwszy tego rodzaju dla cylindrycznego subwoofera SVS) oraz stylowa i wytrzymała obudowa pokryta tkaniną, nadają PC-4000 wyrafinowany, a jednocześnie imponujący wygląd, który łączy się wizualnie z zestawami kina domowego i wysokiej klasy systemami audio. Idąca w pionie, unikalna konstrukcja obudowy uzyskuje niewiarygodną moc wyjściową basu na równi ze znacznie większymi subwooferami, ale przy znacznie mniejszej wymaganej powierzchni na podłodze.

Podwójnie, 2-calowe ściany obudowy z MDF oraz wewnętrzne usztywnienie podtrzymują masywny przetwornik i zapewniają środowisko obojętne akustycznie.

Wysoce wzmocniona konstrukcja wewnętrzna i izolacja akustyczna eliminują wszelkie podbarwienia lub rezonanse obudowy, nawet gdy najgłębsze niskie częstotliwości są odtwarzane z referencyjną głośnością.
Ochronna, nierezonansowa kratka z siatki stalowej i niestandardowe nóżki z elastomeru redukujące artefakty akustyczne w pomieszczeniu.

 • Głośnik basowy: 13,5"
 • Automatyczny stand-by: Tak
 • Pasmo przenoszenia: 17 - 200 Hz ±3 dB (tryb standardowy)
 • Moc wyjściowa: 1200W (RMS) / 4000W (szczytowo)
 • Konstrukcja: Otwarta
 • Waga: 41,9 kg.
 • Wymiary: 1190 x 419 mm