SVS

SVS
SVS Sound Revolution 
 
SVS wkroczył na scenę audio, aby zakwestionować status quo zbyt drogich, niesprawnych subwooferów i głośników „high-end” oraz zapewnić przekonujący i wciągający dźwięk większej liczbie osób niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego ekscytujące doznania audio w domu miałyby być elitarnym hobby, ograniczonym do niewielkiego odsetka ludzkości? Misją SVS jest ponowne pobudzanie ludzi do uzyskania niesamowitego dźwięku poprzez wnoszenie pasji, zabawy i wiedzy z powrotem do życia. Dzięki tej wizji SVS przewodzi Sound R|Evolution.
SVS Sound Revolution
 
Zespół SVS, z siedzibą w Youngstown w stanie Ohio, kierowany przez myślącego przyszłościowo prezesa i dyrektora generalnego, Gary'ego Yacoubiana, łączy wspólna pasja do tworzenia światowej klasy głośników, subwooferów i akcesoriów audio bez żadnych kompromisów. Wszystkie zalety referencyjnej jakości dźwięku high-end z niezrównaną wydajnością w cenie. Ta filozofia wyniosła SVS do pozycji czołowej marki subwooferów na świecie i jednego z najszybciej rozwijających się producentów głośników. Ale to sięga głębiej.
 
SVS utrzymuje wyjątkowo bezpośrednie relacje ze swoimi właścicielami i społecznością, angażując się przez telefon, e-mail, czat, media społecznościowe, podczas wydarzeń i w każdy inny sposób, w jaki fani audio chcą się zaangażować. Słuchamy opinii, prowadzimy znaczące rozmowy i opracowujemy tylko produkty, które zaskakują i zachwycają pod każdym względem. Organizujemy również zabawne i ekscytujące wydarzenia z naszymi partnerami handlowymi, aby osobiście dzielić się doświadczeniami z SVS, ponieważ wszyscy naprawdę żyjemy, oddychamy i kochamy wspaniały dźwięk. 
 
Audiofile, entuzjaści kina domowego i recenzenci cenią produkty SVS za dostarczanie ekscytujących osiągów audio na równi z najlepszymi głośnikami i subwooferami na świecie. Nasza pasja do niesamowitej jakości dźwięku ujawnia się w każdej 5-gwiazdkowej recenzji i nagrodzie i jest ożywiana w każdym oszałamiającym, dźwiękowym momencie, którego doświadczasz.
 
Filozofia projektowania produktów SVS
Produkty SVS odzwierciedlają połączenie najlepszej dostępnej technologii, eksperckiej inżynierii, wyczerpujących testów bezechowych i rzeczywistych, a co najważniejsze, niesłabnącej pasji zespołu SVS do doskonałości dźwięku. Ostatecznym celem jest zawsze ponowne zdefiniowanie wydajności w stosunku do ceny z każdym nowym głośnikiem, subwooferem i akcesorium audio oraz bycie przełomową siłą, która rzuca wyzwanie całej branży audio, aby zintensyfikować swoją grę.
 
Od oszałamiającej dynamiki, ujawniającej klarowność i absolutną przejrzystość naszych głośników klasy referencyjnej, po podziemne rozciągnięcie niskich częstotliwości, bezwysiłkową moc i nieomylną dokładność naszych uznanych subwooferów – wielokrotnie nagradzane produkty SVS gwarantują przekonujące „jak bycie tam”. ” przy każdej sesji odsłuchowej.