Morel SoundSub PSW8ew (PSW8e-w) Subwoofer aktywny 8"

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MOREL
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

Marka Morel powstała w 1975 roku, założona przez Meir Mordechaia zainspirowanego miłością do muzyki i zmotywowanego do spełnienia swojego marzenia o stworzeniu idealnego głośnika. Jego życiowy cel zaowocował kolejnymi generacjami głośników  i sterowników audio, które konsekwentnie ustanawiają nowe standardy dla zapewnienie najlepszej jakości dźwięku.

 

Morel SoundSub™ PSW8ew

Morel SoundSub™PSW8ew to kompaktowy, aktywny subwoofer z obudową typu bass-reflex. Zaprojektowany w celu zapewnienia bogatego, dynamicznego basu do systemu kina domowego. PSW8ew jest wyposażony w 8-calową jednostkę basową napędzaną cyfrowym wzmacniaczem BASH™ wysokiej jakości o dużej mocy 150 W oraz niskim zużyciu energii elektrycznej. Wzmacniacz oferuje wszystkie pożądane funkcje w systemie kina domowego, w tym automatyczną regulację głośności i kontrolę fazy dla płynnej integracji systemu.

Smukła obudowa subwoofera Morel PSW8ew z włókna szklanego została wykonana zgodnie z filozofią projektowania firmy Morel, która zakłada tworzenie lekkich i wytrzymałych osłon bez wewnętrznego tłumienia. Takie rozwiązanie pozwala na mniejsze zmagazynowanie energii, zapewniając szybszą i dynamiczniejszą reakcję basu. Obudowa SoundSub™PSW8ew jest wykończona niemetalizowanym połyskiem (piano).

Umiejscowienie subwoofera
Niskie częstotliwości basowe są dookólne, co oznacza, że subwoofer zazwyczaj można umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu kina domowego, uzyskując dobre rezultaty.

 

Specyfikacja techniczna: 

Budowa Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki niskotonowe: 1x 8 cala
Bas-refleks:
  • Tył
  • TAK
Membrana pasywna:

NIE

Obudowa: włókno szklane
Moc ciągła (RMS): 150W
Kontrola fazy subwoofera: TAK
Pasmo przenoszenia: 30 - 160Hz
Wejście 1xRCA:

1

Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu:  NIE
Wi-Fi: NIE
Bluetooth NIE
Dedykowana aplikacja: iWoofer
Zużycie prądu: <0.5W w trybie czuwania
Cyfrowy wyświetlacz: NIE
Łączność subwoofera: Przewodowy
Regulacja głośności: TAK
Automatyczna aktualizacja oprogramowania przez internet: NIE
Pilot: NIE
Wysokość: 350mm
Szerokość: 410mm
Głębokość: 230mm
Waga: 10kg