Morel USUB 1003 - 500W Dynamic (USUB1003) Subwoofer aktywny 10"

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MOREL
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

Marka Morel powstała w 1975 roku, założona przez Meir Mordechaia zainspirowanego miłością do muzyki i zmotywowanego do spełnienia swojego marzenia o stworzeniu idealnego głośnika. Jego życiowy cel zaowocował kolejnymi generacjami głośników  i sterowników audio, które konsekwentnie ustanawiają nowe standardy dla zapewnienie najlepszej jakości dźwięku.

 

Morel USUB 1003

Subwoofery aktywne Morel z serii USUB dostępne są w rozmiarach 8, 10 i 12 cali czyli kolejno: USUB 803, USUB 1003 i USUB 1203 i dostarczają wysokiej jakość dźwięk Hi-Fi w zastosowaniach stereo i kina domowego.

Wyposażono go w jedną membranę aktywną i dwa pasywne radiatory (membrany pasywne), zapewniające wyjątkowo mocne basy. Wzmocniona, solidna obudowa zamknięta wykonana jest z grubej mieszanki drewna z wewnętrznymi wzmocnieniami, a zdobi ją i chroni elegancki górny panel ze szczotkowanego czarnego aluminium.

Zaprojektowany z myślą o lepszej jakości dźwięku
Poprzez obudowę zamkniętą (bez portu bass reflex), podwójne pasywne membrany współpracują ze sobą, aby zapewnić zwarty i mocny bas oraz umożliwić falom dźwiękowym bezproblemowy przepływ przez obudowę, eliminując jednocześnie wibracje.

Ten niewielki subwoofer może działać tak samo jak większy subwoofer z portem i zapewnia lepszą jakość dźwięku i dynamikę basów przy minimalnych zniekształceniach. Pozłacane 24-karatowym złotem terminale dodatkowo zapewniają wysoką jakość dźwięku i maksymalną wydajność.

 

Energooszczędny i wyposażony w wyjątkową technologię cyfrowego wzmacniacza
Subwoofery Morel serii USUB, wykorzystują najnowocześniejszą technologię, zasilane są przez cyfrowy wzmacniacz klasy D, aby zmaksymalizować wydajność przy jednoczesnym wytwarzaniu bardzo małej ilości ciepła. Są wyjątkowo energooszczędne, a w trybie gotowości zużywają mniej niż 0,5 W, co czyni je jednymi z najbardziej ekologicznych dostępnych subwooferów.

Łatwe dostrojenie
Morel USUB zawiera elementy sterujące, które zapewniają, że bas będzie taki, jak lubisz, niezależnie od tego, czy chodzi o thriller, czy o ulubioną muzykę.  Na tylnym panelu znajduje się regulacja głośności, zwrotnica dolnoprzepustową i kontrola fazy, przez co Morel USUB zapewnia optymalną integrację systemu. 

 

Wykrywanie sygnału
Po wybraniu opcji „Automatyczne wykrywanie sygnału” w przypadku braku sygnału wejściowego przez około 15minut, subwoofer automatycznie przełącza się w tryb gotowości oszczędzającym energię. Zasilanie włączy się ponownie, gdy sygnał powróci. 

Wersja 12-calowa Morel USUB 1203 łączy się z bezpłatną aplikacją iWoofer, która pozwala dostosować pasmo przenoszenia i moc basów ze smartfona.

Umiejscowienie subwoofera
Niskie częstotliwości basowe są dookólne, co oznacza, że subwoofer zazwyczaj można umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu kina domowego, uzyskując dobre rezultaty.

 

Specyfikacja techniczna: 

Budowa Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki niskotonowe: 1x10 cali + 2x10 cali mebrany pasywne
Bas-refleks: NIE
Membrana pasywna:
  • TAK
  • 2
High Level: TAK
Moc ciągła (RMS): 250W
Klasa D
Pasmo przenoszenia: 20 - 160Hz
Kontrola fazy subwoofera:
  • TAK
  • 0
  • 180
Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu:  NIE
Wi-Fi: NIE
Bluetooth NIE
Dedykowana aplikacja: iWoofer
Wejścia 2xRCA liniowe: 2
Cyfrowy wyświetlacz: NIE
Łączność subwoofera: Przewodowy
Regulacja głośności: TAK
Automatyczna aktualizacja oprogramowania przez internet: NIE
Pilot: NIE
Wysokość: 37.08 cm
Szerokość: 37.08 cm
Głębokość: 33.02 cm