Soulnote A1 - wzmacniacz zintegrowany

 • szt.
 • 16 000,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue

Soulnote A1 - wzmacniacz zintegrowany, stereo.

 "...Jedynka" jest tak neutralna i uniwersalna, że nie stawia przed nami takich wymagań. Zagra z każdymi dobrymi kolumnami, pochyli się nad dowolnym nagraniem, a jeśli już cokolwiek zrobi po swojemu, będzie to tylko delikatne muśnięcie muzyki ciepłą, delikatną dłonią, aby odsłuch mógł trwać dłużej. Cieszy mnie także, że A-1 jest zdecydowanie tańszy od A-2. Nie tylko dlatego, że dzięki temu jest dostępny dla większej liczby melomanów, ale również dlatego, że żaden z nich nie stanowi zagrożenia dla tego drugiego. A-2 jest obiektywnie lepszy, ale A-1 jest od niego bardziej obiektywny. Gdyby obie te integry były pozycjonowane na tym samym poziomie, charakteryzowały się identycznymi parametrami, prezentowały zbliżony poziom jakościowy, a różniły się wyłącznie usposobieniem, podejściem do dźwięku, z salonów ze sprzętem hi-fi regularnie wywożone byłyby zwłoki klientów, którzy umarli z głodu i wycieńczenia, próbując podjąć właściwą decyzję..." - Tomasz Karasiński, Stereolife

Soulnote A1 wzmacniacz stereolife

Soulnote A1 - wzmacniacz zintegrowany.

Doskonałe dyskretne obwody inne niż NFB
Aby wydobyć to, co najlepsze z unikalnych cech oryginalnych, doskonałych dyskretnych obwodów innych niż NFB SOULNOTE, ponownie zbadaliśmy każdy najdrobniejszy szczegół naszych wzmacniaczy pod kątem możliwych ulepszeń, takich jak włączenie uziemienia w gwiazdę, centralizacja lokalnych Regulatory NFB, realizujące bezpośrednie trasy sprzęgania, optymalizujące dostrajanie prądu napędowego i nie tylko. Przyczyniło się to do dalszego wzrostu dynamiki, szybkości i szerszego zakresu dźwięku.

Szybki, dyskretny zasilacz inny niż NFB
Oprócz nowo opracowanego transformatora toroidalnego o dużej mocy z uzwojeniem bifilarnym z niezależnymi uzwojeniami dodatnimi i ujemnymi, obniżono impedancję poprzez równoległe połączenie wielu wysokonapięciowych kondensatorów filtrujących o małej pojemności i zastosowanie diody prostowniczej o szybkim odzyskiwaniu energii. Zostało to również całkowicie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach w celu zwiększenia prędkości linii zasilającej, takich jak jak najkrótsze pętle prądowe poprzez umieszczenie diody prostowniczej blisko transformatora zasilającego. To dodatkowo zwiększa poczucie S/N i prędkości.

Bezpośrednie połączenie
Każdy typ złącza w systemie sygnałowym został wyeliminowany, aby stworzyć całkowicie bezpośrednie połączenie bez złączy. Trójwymiarowy zespół płytki drukowanej skutkuje niższą impedancją w liniach zasilających i okablowaniu, które koncentrują się na okablowaniu w gwiazdę. Poprawia to S/N i eliminuje wszelkie obawy dotyczące pogarszania się styków w miarę upływu czasu.

Parowanie tranzystorów wyjściowych
Tranzystory wyjściowe charakteryzują się niskim Cob i wysokim Ft oraz wyjątkową dokładnością.
Dodatkowo dobiera się je w pary poprzez dobranie odpowiedniego do charakterystyki.
Pracują razem, aby zwiększyć ostrość obrazu dźwiękowego i pogłębić trójwymiarowość.

Dane techniczne

 • Nazwa modelu A-1SE (PLATINUM SILVER)/A-1BE (BLACK)
 • Maksymalna moc wyjściowa 80W×2(8ohm) ,120W×2 (4ohm)
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,08% (30W 8ohm)
 • Charakterystyka częstotliwościowa GŁOŚNIK(8ohm 1W):3Hz do 300kHz (±1.0dB)
 • Czułość wejściowa/impedancja LINE1(balans):700mV/16kohm , LINE2,3,4 :700mV/8kohm
 • Stosunek S/N 110dB(sieć IHF A)
 • Napięcie zasilania 230V AC 50Hz
 • Pobór mocy uśredniony 190W, 90W( podczas pracy na biegu jałowym)
 • Maksymalne wymiary zewnętrzne Jednostka główna:430(szer.)×109(wys.)×418(gł.)mm
 • Waga 10,0kg
 • Dołączone akcesoria Pilot zdalnego sterowania, kolce, przewód zasilający

Norma Audio REVO IPA-140 - wzmacniacz zintegrowany, stereo

Norma Audio REVO IPA-140 - wzmacnia...

Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.plProsimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl
30 990,00 zł / szt.
Bladelius Thor V - wzmacniacz zintegrowany, stereo

Bladelius Thor V - wzmacniacz zinte...

Na miejscu.Na miejscu.
29 990,00 zł / szt.
Audia Flight FL Three S - wzmacniacz zintegrowany

Audia Flight FL Three S - wzmacniac...

Na miejscu.Na miejscu.
16 790,00 zł / szt.