Chord Ultima Integrated - wzmacniacz zintegrowany

  • szt.
  • 49 990,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Chord Ultima Integrated  - wzmacniacz zintegrowany 

ULTIMA INTEGRATED to wiodący w swojej klasie wzmacniacz zintegrowany o mocy 125 watów, wykorzystujący najnowszą topologię korekcji błędów z podwójnym układem sprzężenia zwrotnego, legendarne, opatentowane przez Chord Electronics zasilacze ultra-wysokiej częstotliwości oraz niepowtarzalną estetykę przemysłową.

Zaprojektowany przez założyciela, właściciela i głównego inżyniera Chord Electronics, Johna Franksa, zaawansowane układzenie ULTIMA monitoruje i natychmiast koryguje sygnały audio przed etapem wyjściowym, zapewniając zdumiewającą dokładność sygnału z jednego zintegrowanego urządzenia.

ULTIMA INTEGRATED korzysta również z najnowszych osiągnięć w dziedzinie zaawansowanych zasilaczy o niskich zniekształceniach – urządzenia oferujące wyjątkowo niski poziom szumów i doskonałą pracę wzmacniacza – dla jeszcze większej wierności.

Konstrukcja z czterema wejściami, z których jedno jest w pełni zbalansowane, a trzy niezbalansowane, wszystkie są indywidualnie buforowane i są selektywnie filtrowane przed potencjalnym przenikaniem zakłóceń radiowych; przełączanie wyboru odbywa się za pomocą uszczelnionych relays sterowanych mikroprocesorem.

ULTIMA INTEGRATED jest pierwszym nowym wzmacniaczem zintegrowanym Chord Electronics od siedmiu lat i pozostaje jedynym modelem wzmacniacza zintegrowanego o pełnej szerokości w ofercie.

Wszystkie elementy metalowe są precyzyjnie wykonane z litego aluminium lotniczego, w tym kultowe nóżki Integra firmy Chord Electronics. Przedni panel o grubości 28 mm charakteryzuje się idealnie symetryczną estetyką, skupioną wokół kulistego przełącznika włączania/wyłączania z polichromatycznym podświetleniem, otoczone podświetlanymi pokrętłami głośności i balansu.