Nagra CDP - odtwarzacz płyt CD

  • szt.
  • 61 500,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Nagra CDP - odtwarzacz płyt CD.

CDP jest odtwarzaczem CD ze zintegrowany przetwornikiem cyfrowo-analogowym i stałym poziomem wyjściowym sygnału audio. Wprost stworzony do pracy z przedwzmacniaczem NAGRA Jazz lub Melody, z którymi lączą go te same wymiary zewnętrzne.
 
CDP oferuje stały, nieregulowany z zewnątrz poziom wyjścia sygnału audio, co sprawia, że idealnie będzie współpracował z przedwzmacniaczem. Poprzez wewnętrzne zworki możliwa jest regulacja napięcia wyjściowego od 1,5 do 3,6V. Posiada parę wyjść zbalansowanych, oraz stereofoniczne wyjście oparte o klasyczne złoone styki RCA, jak również cyfrowe wyjście do podłączenia zewnętrznego przetwornika D/A.
 
 CDP oferuje rewolucyjną konstrukcję przedniego ładowania płyt z modułem odtwarzania precyzyjnie zamontowanym w szufladzie CD. Stabilność i wydajność tego niezawodnego układu szuflady zapewnia, że płyta CD jest odczytywana jest z doskonałą prezycją. Ścieżka sygnału cyfrowego konwertowana jest na częstotliwości 44'100Hz zabezpieczonej przed wprowadzeniem pasożytniczych zakłóceń, a tym samym pojawienia się problemów związanych z upsamplingiem lub antyaliasingiem.

Obudowa ze szczotkowanego aluminium, oraz pokryte złotem hermetyzowane kapsuły przetworników D/A gwarantuje brak zniekształceń spowodowanych przez zewnętrzne źródła promieniowania elektromagnetycznego, a tym samym czystość i klarowność sygnału audio.

 CDP korzysta z zewnętrznego zasilacza, dzięki temu nie ma prądu zmiennego, ani wysokiego napięcia wewnątrz urządzenia. Czynniki te razem oferują słuchaczowi przejrzystość, oraz jakość dźwięku identyczną jak z oryginalnego nagrania. Transport CDP jest całkowicie kontrolowany zdalnie, a wszystkie funkcje transportowe są wyświetlane na wyświetlaczu LCD podświetlanym i zamontowanym na przedniej stronie szuflady.