Nagra CDC - odtwarzacz płyt CD

  • szt.
  • 71 300,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Nagra CDC - odtwarzacz płyt CD z regulacją głośności i zewnętrznym zasilaczem.

Odtwarzacz CDC wyposażony jest we wbudowany konwerter cyfrowo-analogowy , zdalne sterowanie, układ przedwzmacniacza i może być podłączony bezpośrednio do wzmacniacza mocy . Mechanizm ładowania płyt od przodu jest zaprojektowany z wykorzystaniem technologii używanych w lotnictwie, co daje doskonałą stabilność i niezawodność transportu.

CDC oferuje rewolucyjną konstrukcję przedniego ładowania płyt z modułem odtwarzania precyzyjnie zamontowanym w szufladzie CD. Stabilność i wydajność tego niezawodnego układu szuflady zapewnia, że płyta CD odczytywana jest z doskonałą prezycją. Ścieżka sygnału cyfrowego konwertowana jest na częstotliwości 44'100Hz zabezpieczonej przed wprowadzeniem pasożytniczych zakłóceń, a tym samym pojawienia się problemów związanych z upsamplingiem lub antyaliasingiem.

Obudowa ze szczotkowanego aluminium, oraz pokryte złotem hermetyzowane kapsuły przetworników D/A gwarantuje brak zniekształceń spowodowanych przez zewnętrzne źródła promieniowania elektromagnetycznego, a tym samym czystość i klarowność sygnału audio.

CDC korzysta z zewnętrznego zasilacza, dzięki temu nie ma prądu zmiennego, ani wysokiego napięcia wewnątrz urządzenia. Czynniki te razem oferują słuchaczowi przejrzystość, oraz jakość dźwięku identyczną jak z oryginalnego nagrania. Transport CDC jest całkowicie kontrolowany zdalnie, a wszystkie funkcje transportowe są wyświetlane na wyświetlaczu LCD podświetlanym i zamontowanym na przedniej stronie szuflady . Wyposażony w tradycyjny modulometr Nagra CDC zachowuje integralność stylistyki z pozostałymi urządzeniami Nagra i oferuje możliwość podglądu sygnału wyjściowego, który w tym przypadku może być regulowany. Podstawa CDC jest identyczna w wymiarze do innych urządzeń Nagra, a dzięki mechanizmowi płyty ładowanej od przodu, urządzenia mogą być stawiane na sobie.