Trilogy Audio

Trilogy Audio

Nic Poulson jest głównym projektantem wszystkich produktów Trilogy Audio Systems.

Początkowo zajmował się inżynierią transmisji, szkoląc się w BBC w latach osiemdziesiątych. Legendarne wysokie standardy korporacji wywarły na nim głębokie wrażenie. Nauczył się, że sposobem na osiągnięcie prawdziwej jakości jest dążenie do doskonałości w każdej dziedzinie i nie akceptowanie niczego mniej. W 1990 roku założył Trilogy i szybko zyskał reputację twórcy projektów, które odzwierciedlały jego podstawowe wartości, takie jak wydajność, niezawodność, duma z posiadania i stosunek jakości do ceny.

Jego filozofia projektowania jest kluczem do zrozumienia wszystkich produktów Trilogy.

Zamiast ustalać cenę i powoływać komitet sterujący produktem pod przewodnictwem kierownika ds. marketingu, Nic wraca do podstawowych zasad: identyfikowania podstawowych pytań leżących u podstaw każdego problemu projektowego. Uzupełniamy to dbałością o realizację projektu. Piękno, niezawodność i łatwość obsługi to podstawowe cechy, które muszą być obecne, gdy projekt przechodzi przez niezliczone procesy, które tworzą fizyczny, rzeczywisty produkt.

To są powody, dla których nasze projekty są trwałe. Z pasji, by pozostać wiernym istocie muzyki i zachowując harmonię wszystkich kluczowych elementów projektu, tworzymy produkty o prawdziwej jakości.

Tworzona od kilku lat, najnowsza generacja komponentów Trilogy Audio Systems pozostaje wierna naszym pierwotnym podstawowym wartościom. Zaprojektowane od wewnątrz z prawdziwym sercem i duszą, zapewnią trwałą satysfakcję, tworząc muzykę dla Twojej przyjemności. Mamy nadzieję, że wkrótce podzielisz się z nami wrażeniami.