Solid Tech Disc of Silence HD - podstawki antywibracyjne A'4 90-175kg

  • kpl.
  • 2 349,00 zł / kpl.
  • Oblicz_raty_duckblue

Disc of Silence Solid Tech HD - podstawki antywibracyjne pod sprzęt audio w wersji Heavy - Duty, dedykowane pod największe obciążenia. Cena za 4szt. 

Dostępne kolory:

  • Czarny
  • Srebrny

Discs of Silence Heavy-Duty - 4szt. w opakowaniu.

Maksymalna nośność ok. 175 kg (385 funtów)

  • Optymalny zakres roboczy, dołączone ósme sprężyny, 53-120 kg (117-264 funty)
  • Optymalny zakres roboczy, dziewięć dołączonych sprężyn, 60-135 kg (132-297 funtów)
  • Optymalny zakres roboczy, dziesięć dołączonych sprężyn, 67-150 kg (148- 330 funtów)
  • Optymalny zakres roboczy, podłączonych dwanaście sprężyn, 80-175 kg (176-385 funtów)

Podstawki antywibracyjne Discs of Silence to drugi, najlepszy na świecie pasywny izolator?

88,48% redukcji przy 20 Hz!

Discs of Silence to doskonały izolator od wibracji, który może obsłużyć najcięższe końcówki urządzenia audio i końcówki mocy, bo w wersji Heavy-Duty(w zestawie czterech dysków) skutecznie izoluje nawet 175 kg (385 funtów) sprzętu.

Kiedy opracowywaliśmy Discs of Silence, naszym celem było stworzenie najbardziej wydajnego i zdolnego do obciążenia izolatora, jak to tylko możliwe, bez zajmowania zbyt dużej wysokości i z możliwością regulacji wysokości samej podstawki, aby dostosować je do nierównomiernych obciążeń wynikających z konstrukcji urządzeń audio.

Wejdź do świata Dysków Ciszy i ciesz się swoją ulubioną muzyką bez zakłóceń i podbarwień!

System izolacji Discs of Silence składa się z cylindrycznie uformowanej, solidnej i anodyzowanej aluminiowej podstawy, sprężyn naciągowych, centralnej piasty i centralnej śruby o regulowanej wysokości z warstwą tłumiącą do mechanicznego połączenia z komponentem audio.
Nasz wyjątkowe „dyski ciszy” są dostępne w opakowaniach 3szt i 4szt.
Równie proste, co genialne poziome rozmieszczenie sprężyn naciągowych pozwala na uzyskanie dużej obciążalności bez obawy o zbytnią wysokość samej podstawki. Przy prawidłowym obciążeniu wysokość robocza wynosi 32-35 mm. Prawidłowo ustawiona i obciążona podstawka ma częstotliwość rezonansową znacznie poniżej 4 Hz. Zapewnia izolację nawet przy najniższych i najbardziej degradujących częstotliwościach, co skutkuje znacznie wyższą wiernością dźwięku bez podkreślania lub maskowania poszczególnych zakresów tonalnych. Muzyka jest bardziej dynamiczna, z odpowiednią szybkością narastania dźwięków, wysokie tony czyste i gładkie, szersza i głębsza scena dźwiękowa, zdecydowanie więcej informacji w niskim zakresie tonalnym, mocniejszy, bardziej sprężysty bas i bardziej jedwabiste tony wysokie.
Optymalne dopasowanie do konkretnej masy urządzenia uzyskuje się poprzez dodanie odpowiedniej ilości sprężyn, a także regulację wysokości śruby centralnej.
Każdy dysk może być skonfigurowana z dwiema, trzema, czterema lub sześcioma sprężynami w zależności od wielkości obciążenia. W oryginalnym opakowaniu dołączone i zamontowane są trzy sprężyny w każdym dysku i trzy sprężyny dodatkowe. Zestaw można obciążyć maksymalnie do 45 kg, gdy środkowa śruba jest ustawiona w górnym położeniu. W zestawie z czterech dysków i sześcioma sprężynami można osiągnąć udźwig do 90 kg. W przypadku zestawu HD mamy dwanaście sprężyn na dysk, z czego sześć od razu zamontowanych. Sprawdź poniższą tabelę, aby optymalnie dopasować ilość dysków i sprężyn do masy swoich urządzeń audio.
Optymalne obciążenie każdego izolatora uzyskujemy, gdy waga urządzenia mieści się w połowie między maksymalną a minimalną wartością podaną dla danego zestawu, z rekomendacją z naszej strony na obciążanie bliżej maksymalnej wartości, zgodnie z poniższą tabelą.

Solid tech tabela

Czysta fizyka i technologia, bez audio - voodoo. Dowód jest poniżej, 88,48% redukcji przy 20 Hz. Czy kiedykolwiek widziałeś niezależnie przeprowadzony pomiar drgań innego producenta izolatorów audio? - dokument z pomiarami TUTAJ