Solid Tech

Solid Tech

Systemy i akcesoria antywibracyjne Solid Tech.

Jako melomani i audiofile, staramy się od momentu powstania Solid Tech w 1995 roku, konstruować i produkować produkty wspierające systemy Hi-Fi i High-End tak, aby były w stanie odtwarzać nagraną muzykę w niezakłócony sposób i jak najlepiej przekazywać wysoki poziom wierności i emocji zawartych w muzyce.

Nasze produkty wykorzystują zoptymalizowane materiały i sprawdzone techniki wywodzące się z branży rezonansów i izolacji drgań. Tworzymy niedrogie produkty, które zapewniają niezrównaną izolację drgań dla najlepszych systemów odtwarzania dostępnych na rynku.

Solid Tech

Jaki jest problem z wibracjami

W dzisiejszych czasach większość audiofilów zdaje sobie sprawę z wpływu materiałów pomocniczych na odtwarzanie muzyki. Przyczyną tego jest reakcja rezonansowa, którą wszystkie urządzenia, takie jak wzmacniacze, odtwarzacze CD, przetworniki C / A itp. mogą generować, powodując zabarwienie i maskowanie odtwarzania muzycznego w widmie częstotliwości, w którym pojawia się materiał i rezonans sprzężenia.

Tradycyjne rozwiązania, w których wykorzystuje się kawałek gumowego krążka lub stożka, próbując poprawić informację w niskim zakresie tonalnym, poprawić scenę dźwiękową, zwiększyć separację instrumentów, bardziej szczegółowe widmo alikwotu lub lepszą odpowiedź transjentów, nie wnoszą zbyt wiele. Wszystko, co się dzieje, to przesunięcie tonalne z akcentowaniem określonego obszaru częstotliwości. Może to wpłynąć na równowagę tonalną systemu i być niekorzystne dla dźwięku.

Mając ponad 25-letnie doświadczenie w optymalizacji wysokiej klasy referencyjnych systemów audio, chcieliśmy opracować i zaprojektować system wspomagający audio, który jest nie tylko nośnikiem lub podstawką dla sprzętu, ale raczej ważnym komponentem w systemie. Wdrażając wysoce skuteczny system izolacji i kontroli rezonansu, pozwalamy systemowi audio na nieskrępowane odtwarzanie wszystkich emocjonalnych i ekspresyjnych cech muzyki. Korzystanie z systemu antywibracyjnego, który zapewnia brak wpływu na tonację, sygnaturę, sprawia, że ​​słuchanie jest prawdziwie high-endowym doświadczeniem.