Solid Tech Hybrid 4 - stolik pod sprzęt audio-video

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Solid Tech
 • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 4-6 tygodni
 • kpl.
 • 16 790,00 zł / kpl.
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Solid Tech HYBRID - kompletny system półek i wsporników Solid Tech dla sprzętu audio, HiFi, HiEnd.

Zestaw zawiera:

 • drewniane półki wykończone w orzechu + srebrne wsporniki i zestaw śrub do montażu - 4szt
 • srebrne nogi alu 200mm + kapsle (czarne) i podkładki oraz kolce - 2kpl (4szt)
 • srebrne nogi alu 275mm + kapsle (czarne) i podkładki oraz kolce - 4kpl (8szt)
 • srebrne nogi alu 350mm + kapsle (czarne) i podkładki oraz kolce - 2kpl (4szt)
 • podkładki pod kolce srebrne - 1kpl (4szt)

Ten zestaw może być wykonany z półkami i filarami (nogi) w innej wersji kolorystycznej.

Solid Tech Hybrid - hybrydowa seria stolików i półek audio-video

W warsztacie Solid Tech dążenie do perfekcji nigdy się nie kończy. Zrodzona z dziecięcej pasji i opracowana na podstawie naszego wieloletniego dziedzictwa pomysłowości inżynierskiej, seria stolików Hybrid, została zaprojektowana w jednym celu:

aby być ostatecznym odzwierciedleniem światowej sławy kunsztu  Solid Tech.  


Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w produkcji wysokiej klasy stolików A/V, w tym nagradzanych serii Rack of Silence i Radius, opracowaliśmy hybrydę Solid Tech. Precyzyjnie wykonane i dynamiczne zaprojektowane, aby pomieścić najlepsze i stale zmieniające się systemy A/V, a także wywierać wrażenie wizualnie w kontekście wnętrza.


Pomysłowość jest trudna do zdefiniowania, ale oczywista, kiedy ją zobaczysz. Proces projektowania wykazał, że do idealnego projektu stolika do większości systemów A/V potrzebne są tylko cztery elementy konstrukcyjne. Cztery bloki konstrukcyjne składają się z zestawu półek, słupków narożnych 200 mm, słupków narożnych 275 mm i wreszcie słupków narożnych 350 mm. Hybrid Full Length ma słupki narożne o pełnej długości 670 i 900 mm.


Dostępnych jest wiele różnych półek, MDF, fornir i beton. Półka fornirowana, pomalowana na czarną lub białą teksturę jest frezowana CNC z 19mm, wysokiej jakości płyty MDF o wysokim tłumieniu wewnętrznym. Półki fornirowane dostępne są w najwyższej jakości okleinie w kolorze dąb, dąb czarny, orzech i czereśnia. Półka Beton ma grubość 22mm i sprawi, że regał będzie ciężki, a wygląd sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznie urządzonym domu. Półki fornirowane i betonowe są mocowane od dołu, natomiast półki malowane z MDF są mocowane od góry. Półki mocowane od dołu mają tę zaletę, że nie widać główek śrub mocujących.


Naturalna konstrukcja bloku z możliwością układania w stos umożliwia dodawanie, odejmowanie lub zmianę w dowolnym momencie. Konstrukcja blokowa nie tylko zapewnia nieskończoną elastyczność, ale także zapewnia izolację między każdą półką, co zwiększa wydajność. Rezonanse i wibracje są minimalizowane dzięki wyściełanemu korkiem krążkowi izolacyjnemu wykonanemu z mosiądzu, który tworzy niezbędne połączenie, które zatrzymuje przenoszenie się niepożądanych ruchów (rezonans/wibracje). Pomysłowość inżynierska i elastyczność są kontynuowane dzięki możliwości poziomego rozszerzania modułów.


Wszystkie filary narożne zawierają dwa gniazda krzyżowe, które umożliwiają nieograniczoną rozbudowę, aby łatwo dostosować każdą kombinację, od użycia pojedynczej półki po bardziej złożone, w pełni rozwinięte konfiguracje A/V.

Z czterema komorami w filarze ośmielamy się powiedzieć, że nasza własna i unikalna konstrukcja narożnego słupka z profili aluminiowych ma najwyższy w branży stosunek sztywności do masy. Wewnętrzne usztywnienie narożnego słupka nie tylko usztywnia konstrukcję, ale także utrzymuje rezonanse przy bardzo niskiej amplitudzie.

Wszystkie trzy komory narożne regałów hybrydowych można wypełnić piaskiem, aby jeszcze bardziej wzmocnić podparcie konstrukcji stolika i stworzyć praktycznie martwy akustycznie fundament systemu audio.

Nasza własna, opracowana i ponadwymiarowa aluminiowa konsola półki z wytłaczanymi elementami jest konstrukcją ramową, która nie tylko podtrzymuje półkę, ale także ją usztywnia, utrzymując rezonanse na niskim poziomie. Konsole są dostępne w anodowaniu na kolor czarny, srebrny oraz miedziany. Zawieszenie jest dostępne w różnych alternatywach, jedno górne zawieszenie dla Hybrid Standard i Hybrid Full Length oraz drugie górne zawieszenie dla Hybrid Wood. Obie zawiesiny oparte są na dobrze znanej metodzie izolacji stosowanej w Disc of Silence. Maksymalnie można zamocować dwanaście sprężyn i utrzymać ciężar 180 kg na jednej półce. Jest też półka Hybrid Isolation. Półka ta składa się z dwóch półek z zawieszeniem między nimi. Maksymalne obciążenie to 45kg.Konstrukcja słupkowa z szynami na mocowanie konsoli umożliwia bezstopniową regulację wysokości półek.


Nośnik kablowy w kolorze czarnym lub srebrnym, Cable Carrier służy nie tylko do utrzymania kabli w porządku, ale także do ochrony złączy kablowych przed zerwaniem, unikania elektryczności statycznej, wibracji oraz kurzu z podłogi.

Seria Hybrid to także półka pod gramofon. Półka gramofonu jest dostępna w wersji Hybrid Standard w kolorze czarno-białym malowanym MDF lub z wykończeniem karbonowym. W przypadku Hybrid Wood półka wykonana jest z płyty warstwowej w celu poprawy tłumienia samej półki. Te półki są fornirowane dębem, orzechem i wiśnią.

Dostępne są również półki boczne, które można wykorzystać na przedwzmacniacz gramofonowy, zasilacze, pilota, czy okładkę płyty CD.

Te kombinacje to tylko kilka z możliwych opcji wykorzystania naszych Solid tech Hybrid. Pozwól swojej wyobraźni i osobistym potrzebom dostosować projekt najbardziej odpowiedni i optymalny dla Ciebie.

Jako oficjalny dystrybutor marki Solid Tech w Polsce, służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu. https://www.premiumsound.pl/webpage/kontakt.html