Lumin

Lumin

Lumin Music - producent najwyższej jakości odtwarzaczy i transportów plików audio.

Wszystkie modele odtwarzaczy Lumin (Lumin D2, Lumin D3, Lumin T3, Lumin A1, Lumin S1, Lumin X1 i streamery / transporty plików U2, oraz Lumin U2 mini), to konstrukcje odtwarzające praktycznie każde, dostępne na rynku typy plików audio. Od stratnych mp3 po flac do 385kHz i 32Bit, oraz DSD i MQA. Odtwarzanie bez przerw, czyli gapless. Odtwarzacze Lumin oferują też słuchanie radia internetowego dzięki TuneIn, oraz streaming plików bezpośrednio z serwisów Spotify, Tidal i Qobuz. Współpracują też z oprogramowaniem Roon i wyposażone są w AirPlay dla urządzeń Apple. Po USB można podłączyć dysk twardy lub pendrive.

Lumin Streaming

W ramach uzupełnienia oferty Lumin Music oferuje też firmowy serwer plików L1 i L2, oraz zintegrowany system stereo Lumin M1, który jest połączeniem odtwarzacza plików i wzmacniacza stereo w jednej obudowie. W ofercie producenta znajdziemy też dedykowany do odtwarzacza Lumin X1 wzmacniacz, a raczej końcówka mocy Lumin AMP o mocy aż 320W na kanał w klasie AB. Zapraszamy na odsłuchy. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Lumin.

Lumin D3 Streamer

 

Lumin L2 - bibliotek muzyczna, serwer audio i switch sieciowy, z dyskiem SSD 4TB
Lumin L2 - serwer, biblioteka audio, switch sieciowy

Lumin L2 - serwer, biblioteka audio, switch sieciowy

Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.plProsimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl
19 490,00 zł / szt.