Lumin Music

Lumin Music

Lumin Music - producent najwyższej jakości odtwarzaczy i transportów plików audio.

Wszystkie modele odtwarzaczy Lumin (Lumin D3, Lumin T3, Lumin P1 Mini, Lumin P1, Lumin X1 i streamery / transporty plików Lumin U2, oraz Lumin U2 mini), to konstrukcje odtwarzające praktycznie każde, dostępne na rynku typy plików audio. Od stratnych mp3 po flac do 385kHz i 32Bit, oraz DSD i MQA. Odtwarzanie bez przerw, czyli gapless. Odtwarzacze Lumin oferują też słuchanie radia internetowego dzięki TuneIn, oraz streaming plików bezpośrednio z serwisów Spotify, Tidal i Qobuz. Współpracują też z oprogramowaniem Roon i wyposażone są w AirPlay dla urządzeń Apple. Po USB można podłączyć dysk twardy lub pendrive. 

W ostatnim roku Lumin wprowadził też wysokiej klasy serwer/bibliotekę muzyczną Lumin L2, który wyposażony jest w wewnętrzne dyski SSD oraz światłowodowe łącze LAN, które Lumin rozwija od jakiegoś czasu w gamie swoich urządzeń, oferując w ten sposób bardzo skuteczną izolację optyczna sygnału audio od zakłóceń w sieci, co znacząco poprawia jakość sygnału.

Lumin Streaming

W ramach uzupełnienia oferty Lumin Music oferuje też zintegrowany system stereo Lumin M1, który jest połączeniem odtwarzacza plików i wzmacniacza stereo w jednej obudowie. W ofercie producenta znajdziemy też dedykowany do odtwarzacza Lumin X1 wzmacniacz, a raczej końcówkę mocy Lumin AMP o mocy aż 320W na kanał w klasie AB. Zapraszamy na odsłuchy. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Lumin.

Lumin D3 Streamer

 

Lumin U1Mini - streamer, transport plików audio. Spotify, Tidal, Qobuz, TuneIn, Airplay. Używany, od naszego klienta. Stan techniczny i...
Lumin U1Mini - streamer, transport plików audio.

Lumin U1Mini - streamer, transport plików audio.

Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66
5 490,00 zł