Canor Audio

Canor Audio

Canor Audio

Juliusz Zdenek Brezovják jest jednym z trzech inżynierów tworzących niegdyś firmę Edgar a także - w systemie OEM - elektronikę dla Pro-Jecta. Wszystkie wzmacniacze, przedwzmacniacze, regulatory dla gramofonów itp. powstawały i powstają niedaleko naszej południowej granicy, w słowackim Prešovie.

Od prawie 25 lat projektujemy i produkujemy wysokiej klasy produkty audio. CANOR jest specjalistą od lamp, prototyp naszego pierwszego seryjnie produkowanego wzmacniacza lampowego TP101 został zaprezentowany na wystawie w Brnie (Czechy) w kwietniu 1995 roku. Głównym celem CANOR jest rozwój i produkcja wysokiej jakości komponentów audio połączonych z wysoką wygodą i estetyką.

Najwyższa jakość

Wszystkie lampy są ściśle dobierane i mierzone na naszych specjalnie opracowanych i unikalnych urządzeniach pomiarowych „BT-1”, „TTM-1” i „Aladdin”. Używamy wyłącznie lamp najwyższej jakości. Jakość każdego produktu jest ostatecznie kontrolowana na najnowocześniejszym analogowym sprzęcie testowym Audio Precision, a wszystkie produkty po wygrzaniu są poddawane testom odsłuchowym. Wszystkie procesy technologiczne w produkcji prowadzą do jedynego celu, jakim jest wytwarzanie wysokiej jakości, niezawodnych produktów.

Technologia CANOR CMT ™

We wszystkich naszych produktach używamy naszej najwyższej jakości technologii CMT ™ (CANOR ® PCB Milling Technology), w ten sposób frezujemy obwody drukowane. Technologia CMT ™ powstała w wyniku wieloletnich wysiłków mających na celu poprawę parametrów dźwiękowych naszych produktów. Technologia CMT ™ pozwala nam zbliżyć współczynniki strat dielektrycznych (styczną strat) płytek drukowanych do współczynnika strat powietrza, ponieważ w okablowaniu rurowym stosowane są wysokie impedancje, a każde styczne pogorszenie jakości (podobnie jak w kondensatorach) szkodzi obrazowaniu dźwiękowemu . Dzięki tej technologii udało nam się dojść do poziomu parametrów tzw. „Połączeń drut-drut”, tylko przy zastosowaniu bardzo drogich i wysokiej jakości przewodów z izolacją teflonową. Możemy zachować parametry w powtarzalnej produkcji ze 100% rozkładem geometrycznym (co jest niemożliwe w przypadku „wire to wire”).