Canor AI 1.10 - wzmacniacz lampowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Canor Audio
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • szt.
  • 35 950,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Canor AI 1.10 - zintegrowany wzmacniacz lampowy

CANOR AI 1.10 to zintegrowany wzmacniacz lampowy o całkowicie nowej topologii wyposażony w lampy dużej mocy KT88. Celem opracowania było połączenie najlepszych cech dźwięku poprzednich modeli. Wzmacniacz pracuje w czystej klasie A z funkcją autobias i ze sprzężeniem zwrotnym katody.

NATYCHMIASTOWE PRZEŁĄCZANIE
Ten nowy wzmacniacz umożliwia natychmiastowe przełączanie między trybem triodowym a trybem ultralinearnym. Masywna spawana konstrukcja metalowa eliminuje wibracje mechaniczne.

TECHNOLOGIA PREMIUM
Oprócz wszystkich naszych produktów również AI1.10 korzysta autorskiej technologii CMT ™ (CANOR ® PCB Milling Technology) CANOR ® PCB Milling Technology jest to sposób, w jaki CANOR frezuje płytki drukowane. Technologia CMT ™ powstała w wyniku wieloletnich starań, aby poprawić jakość reprodukowanego dźwięku produktów CANOR. Technologia CMT ™ pozwala nam zbliżyć się do współczynników strat dielektrycznych (stycznych strat) płytek obwodów drukowanych w kierunku współczynnika strat powietrza, ponieważ w przewodach rurowych stosuje się wysokie impedancje, a każde pogorszenie stycznej (podobnie jak w kondensatorach) szkodzi obrazowaniu ultradźwiękowemu . Dzięki tej technologii udało się dotrzeć do poziomu parametrów tak zwanych „wire to wire”, przy użyciu wysokiej jakości przewodów z izolacją teflonową.

OSŁONY LAMP
Dzięki dodatkowemu ekranowaniu lamp i ogólnej topologii płytki drukowanej oraz technologii CMT ™ osiągnęliśmy przesłuch o 4 dB lepszy niż w poprzednich modelach. Ten fakt wraz z dokładnością sterowania tłumikiem zapewnia doskonałą scenę dźwiękową nagrania i renderuje scenę dźwiękową w sposób, w jaki została nagrana.

INNE FUNKCJE
Sekcja sterująca, która obsługuje cały wzmacniacz (przełączanie wejścia, regulacja głośności, łagodny rozruch całego wzmacniacza) jest zasilana i oddzielana przez niezależne uzwojenie. Uzwojenie pierwotne i wtórne jest oddzielone uziemioną folią miedzianą (z 50% zwisem uzwojenia), która zapobiega przenikaniu napięć szumowych z sieci. Napięcie anodowe filtrowane jest przez kondensatory klasy premium o wysokiej pojemności, które dostarczają energię do napędzania dokładnych i ciasnych basów. Jedna z najważniejszych części wzmacniacza lampowego, transformator wyjściowy, ma kilka bifilarnych uzwojeń, które są ułożone w sekcje, aby zmaksymalizować szerokość pasma mocy. W ścieżce sygnału zastosowaliśmy tylko wysokiej jakości kondensatory polipropylenowe. Zaciski wejściowe i wyjściowe są pozłacane. Wejściowe złącza RCA są pozłacane i izolowane teflonem. Opracowaliśmy unikalne urządzenia pomiarowe i wypalające, w których wybieramy i dopasowujemy tylko najlepsze lampy próżniowe audio, aby zachować ich długą trwałość i stabilność. Wszystkie modele aluminiowe są produkowane w kolorze czarnym i srebrnym. Wszystkie wersje są wyposażone w ujednolicony pilot zdalnego sterowania.

 

Moc wyjściowa 2 x 50 W / 4 Ohm 2 x 30 W / 8 Ohm

Czułość wejściowa 290 mV

Zakres częstotliwości 20-20 000 Hz ± 0,5 dB / 5 W.

Impedancja wejściowa 30 kOhm

Wejścia 5

Całkowite zniekształcenie harmoniczne <0,0009% / 1 kHz, 5 W.

Stosunek sygnału do szumu 90 dB

Zasilanie 230 V / 50 Hz

Lampy 1x12AX7, 2x12AT7, 4xKT88

Wymiary (szer. X wys. X gł.) 435 x 170 x 485 mm

Waga (netto) 28 kg