Silent Angel N16 LPSEU - audiofilski switch sieciowy z zasilaczem liniowym

  • szt.
  • 6 890,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Silent Angel N16 LPSEU - audiofilski switch sieciowy z zasilaczem liniowym.

 

Silent Angel N16 LPSEU - switch sieciowy klasy audio z liniowym modułem zegara i cichą, pozbawioną szumów płytą główna dla dla najlepszych systemów audiofilskich. 

Dołącz do naszego CSA - "naturalnie uspokojona jakość sieci dla dźwięku Hi-Fi"

TCXO - Sygnał zegara

Wysoce dokładny moduł zegara skutecznie poprawia problemy z opóźnieniami i jitterem.

EMI - technika filtrowania

Wbudowany absorber EMI o wysokiej przepuszczalności w celu wyeliminowania wewnętrznego szumu elektronicznego.

Forester Design — stabilna moc

Każdy moduł zegara jest zasilany przez ekskluzywny obwód zasilania, szybką reakcję i stabilizowane źródło zasilania.
- Zaprojektowany z myślą o wrażliwej optymalizacji sieci Hi-Fi. Wyjątkowy switch do tworzenia wysokiej jakości izolowanej konfiguracji sieciowej, dedykowany wrażliwym audiofilskim doznaniom dźwiękowym.

​Oczyszczony sygnał sieci audio z niskim poziomem szumów, mniejszymi zakłóceniami, precyzyjnym sterowaniem zegarem, również z szybkim, ekskluzywnym obwodem zasilania do stabilizacji transmisji sieciowej o dużej szybkości 1000 Mb/s.

Słuchaj dźwięku o wysokiej czystości

W nieuniknionym przyszłym trendzie w pełni cyfrowych usług muzycznych, bezstratne formaty muzyczne stały się powszechne, a przełącznik sieciowy audio może z pewnością pomóc w zwiększeniu przyjemności obcowania z muzyką z sieci.

Zmniejsz przerwy w ruchu w sieci domowej, zmniejsz wpływ innych urządzeń sieciowych, technologię tłumienia szumów elektrycznych zarówno na module zegara (niższe 20dB), jak i na płycie zasilającej (niższe 17 dB), a także wyposażony w 2 strefową izolację, każdy ma 8 portów Gigabit Ethernet aby sprawnie łączyć się z routerem i serwerem NAS (Synology, QNAP, Seagate, WD...).

  • Ekskluzywny zasilacz
  • Oddzielne Strefy Robocze
  • Izolowany ruch sieciowy

Aby uniknąć fizycznych zakłóceń, każda strefa posiada osobny moduł zegara i 8 portów Gigabit Ethernet do wykorzystania. Efekt - mniej konfliktów.

Technika filtrowania szumów

- Każda płyta ma wbudowany absorber EMI o wysokiej przepuszczalności, aby wyeliminować wewnętrzny szum elektroniczny, szczególnie podczas przesyłania danych sieciowych o dużej prędkości.

Zegar zasilany liniowo

- Przyjęcie ekskluzywnego obwodu zasilania tuż obok 0,1 ppm TCXO, krótsza ścieżka zasilania do modułu zegara, zapewniająca szybki i stabilny sygnał zasilania dla wrażliwych wymagań sieciowych.

Technologia Silent Angel Forester

- Wewnętrzna płyta zasilająca utworzona przez w pełni symetryczne transformatory toroidalne i niskoszumową konstrukcję z równoległym tranzystorem MOSFET, zmniejsza zużycie energii i redukuje wszelkie możliwe zakłócenia po stronie zasilania.

Bonn N16 LPS może bezpośrednio łączyć się z routerem domowym i poprawiać jakość sygnału sieciowego, usuwać chaotyczne zakłócenia, a następnie wysyłać do wyznaczonego urządzenia, skutecznie poprawiając jakość dźwięku.