Silent Angel

Silent Angel

Firma Thunder Data Co. Ltd. została założona przez dr Erica Jiana Huanga, byłego dyrektora ds. Technicznych w EMC China. Zakres naszego zespołu obejmuje serwery, komunikację sieciową, zarządzanie danymi, oprogramowanie do przechowywania danych w sieci, inżynierię sprzętu i marketing produktów. Chorus Chuang, CTO, jest także specjalistą od sprzętu sieciowego, oprogramowania do przechowywania, cyfrowego sygnału komunikacyjnego i NAS klasy audio.

Celem zespołu Thunder jest poprawa jakości sygnałów obliczeniowych, sieciowych i pamięci masowej, aby dostarczyć rozwiązanie dla nadchodzącego świata mobilnego 5G i wideo 8K w przyszłości. Obecnie Thunder opracował 2 serie produktów: Silent Angel i Thunder Data.

Linia produktów Silent Angel ma na celu dostarczanie rozwiązań dla wysokiej klasy produktów konsumenckich. Dostępne są dwa produkty o nazwie Bonn N8 i Z1. Oba podnoszą poziom radości z muzyki Hi-Fi, poprawiając jakość sygnału i wydajność serwera.

Linia produktów Thunder Data zapewnia kompletne rozwiązanie, które obejmuje serwery, pamięć masową, usługę w chmurze, odtwarzanie multimediów w wielu węzłach dla hoteli, szkół, ... i tak dalej.

Thunder Data Co. Ltd. rozwija ekologię opartą na Silent Angel i Thunder Data i w przyszłości staje się dostawcą platformy do publikowania treści multimedialnych w wysokiej rozdzielczości.