Rel S510 - subwoofer aktywny

  • szt.
  • 12 690,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

REL S510 - subwoofer aktywny.

Nowa seria Serii S to nic innego jak kompletna i całkowita transformacja, która jest największym skokiem wydajności w długiej i bogatej tradycji średniej klasy subwooferów REL.

Liczne ulepszenia można znaleźć wewnątrz i na zewnątrz, zaczynając od pięknej nowej obudowy skontrastowanej z subtelną szarobrązową plakietką, która lśni i nadaje nowoczesny wygląd, podkreślający linię wzorniczą i optycznie zmniejszając gabaryty. Stopy zastąpiono ultra-stabilnymi podłużnymi szynami, które pozornie, optycznie dają efekt unoszenia się w powietrzu.

Więcej mocy = bogatszy teatr barw i muzyki: w modelu S 812 moc została podniesiona w około 60% dzięki zastosowaniu wzmacniacza NextGen5 użytego po raz pierwszy w 212/SE. Elektronicznie ograniczona została do 800 watów mocy ciągłej i aż do 1000 watów w impulsie. Wzmacniacz mocy S/510 został zmodernizowany do wzmacniacza NextGen3, który był wcześniej używany w naszym odchodzącym flagowcu i ma teraz pełne 500W. Zwiększona moc jest potrzebna do obsługi specjalnych filtrów po raz pierwszy zastosowanych w naszym nowym HT/1508, których niestandardowe wersje dostosowują teraz kanał .1/LFE nowej Serie S. Filtry te zapewniają prawie dwukrotną moc wyjściową poniżej 40 Hz. Dla wejść wysokiego i niskiego poziomu opracowano nowy projekt o nazwie PerfectFilter ™, co zapewnia bardziej naturalną muzycznie wydajność z większą ilością powietrza i otwartością w całym systemie.

Przetwornik: ultralekki przetwornik zastosowany po raz pierwszy w oryginalnej Serie S został ulepszony o usztywnienie z włókna węglowego z tyłu membrany, które usztywnia stożek o prawie 60%. Ogólnie rzecz biorąc brzmienie jest znacznie większe i mocniejsze. Tymczasem w sferze muzycznej osiągnięto lepszą prędkość, delikatność i precyzję dzięki ulepszonemu filtrowaniu i kontroli. Rezultatem jest nowa kategoria subwoofera, która łączy w sobie najlepsze cechy obu światów. Mocne i wyjątkowo płaskie, rozszerzone głębokie basy i jak również średnie aż do wyższych basów, które gwarantują najlepsze dopasowanie subwoofera do głośnika, z czystością w wyższych zakresach muzycznych.

Są to pierwsze RELe o średniej wielkości obudowach, zaprojektowanych tak, aby można je było ustawiać jeden na drugim, maksymalnie trzy jednostki w stosie. Specjalne uchwyty i (w zestawie) metalowe płyty umożliwiają bezpieczne ułożenie tych modeli jeden na drugim.

Niczego nie przeoczyliśmy, podeszliśmy do każdego szczegółu od nowa, ze szczególnym naciskiem na poprawę każdego możliwego aspektu zarówno w wydajności i w kwestii designu.

Nowy S, transformacja REL.

 

Dane techniczne:

  • Głośnik 10”, 500W RMS, wzmacniacz klasy D,
  • obudowa z systemem membrany biernej 12”,
  • Sz. x wys. x gł.: 400 x 410 x 464 mm, Waga netto: 31,7 kg