Solid Tech Rack of Silence Mono Regular 1 - stolik audio

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Solid Tech
 • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 4 - 6 tygodni
 • szt.
 • 3 890,00 zł / szt.
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Solid Tech Rack Of Silence Mono - 1 poziomowy stolik Rack Of Silence dedykowany do końcówek mocy.

 • Szerokość: 700mm
 • Głębokość: 500mm
 • Wysokość: 300mm
 • Maksymalne obciążenie: półka Heavy Duty - 80kg
 • Przestrzeń pomiędzy filarami: 520mm

Solid Tech Rack of Silence

Konstrukcja stolików i podstaw audio z linii Rack of Silence jest niezwykle wszechstronna i funkcjonalna, aby zagwarantować minimalny rezonans i wibracje.

Rack of Silence to nasz najbardziej rozpoznawalny produkt, dostępny jest w dwóch rodzajach wykończenia elementów aluminiowych - anodowane na czarno lub srebrne, a także w czterech wersjach wykończenia elementów drewnianych, tzw. przęseł - biały lub czarny lakier strukturalny, lub naturalny fornir orzechowy albo cherry. Rack of Silence dostarczany jest częściowo zmontowany, co zapewnia szybką i łatwą instalację w Twoim systemie audio.

Apparatus Support Solid Tech

W zestawie ze stojakiem dostarczany jest komplet wsporników Apparatus Supports wykonanych z ekstrudowanego aluminium, które mają dodatkowe właściwości wygaszania wibracji dzięki temu, że obie strony są pokryte szkłem akrylowym i izolowane od poprzeczki stolika spodem wyłożonym korkiem, podobnie jak górna część na której spoczywa urządzenie audio lub dedykowana, pełna półka. 

System zawieszenia solid tech w ROS

Rack of Silence można zamówić w kilku różnych wysokościach i wersjach wyposażenia. System zapewnia płynną regulację wysokości poszczególnych półek, dzięki czemu łatwo dopasować go do naszych potrzeb i wysokości posiadanych urządzeń audio.

 

Linia Reference ma dodatkowy, skuteczny system izolacji od wibracji, w postaci części półek wyposażonych w specjalny system zawieszenia. Nogi półek ROS można zasypać żwirkiem kwarcowym, aby wzmocnić tłumienie.

 

  

ROS półki

Jako uzupełnienie systemu, oferujemy zestaw pełnych półek wewnętrznych, umieszczanych pomiędzy filarami, w wykończeniach dopasowanych do linii Rack of Silence, a także umieszczane na szczycie stolika półki pod gramofon lub inne urządzenie audio, wymagające więcej miejsca lub lepszego dostępu.

 

isolator Support

Dostępna jest też nakładka Isolator Support umożliwiająca wykorzystanie naszych Feet of Silence i Disc of Silence w systemie ROS.

Maksymalne obciążenie półek w linii Rack of Silence to 80kg dla półek Heavy Duty(grubsze przęsła), oraz 40kg dla półek Basic lub półek Basic z amortyzacją.

 

 

 

 

 

Nasze ogromne, ponad 25 letnie doświadczenie w optymalizacji najwyższej klasy systemów audio, pozwoliło nam na zaprojektowanie i rozwinięcie systemów podstaw i stolików, które nie są zaledwie ich nośnikiem czy podstawą, ale bardzo ważnym ich elementem, fundamentem, bez którego każdy system jest niekompletny i brzmi gorzej.
Stosując bardzo wydajne izolatory oraz system kontroli rezonansów, umożliwiamy naszemu zestawowi audio bez przeszkód reprodukować wszelkie emocjonalne i ekspresyjne walory muzyki, co w rezultacie sprawia, że słuchanie jej z wykorzystaniem systemów Solid Tech staje się prawdziwie „hajendowym” doświadczeniem.
Obecnie większość audiofilów jest już świadomych wpływu wibracji w systemach audio na reprodukcję muzyki. Przyczyną tego wszystkiego jest rezonans, w jaki wpadają sprzęty takie jak wzmacniacze, odtwarzacze, przetworniki c/a, gramofony. Sprawia on, że przekaz w zakresie częstotliwości gdzie się pojawia jest zakłócony.
Wielu z nich próbowało stosować w różnych formach gumowe stożki czy też krążki, po czym odkrywali, że nie przynosiło to żadnej znaczącej poprawy dla sceny, separacji instrumentów czy innych aspektów szeroko rozumianego dźwięku. Jedyne co się zmienia to balans tonalny z podkreśleniem konkretnego przedziału częstotliwości.
To może wpłynąć na ogólny balans tonalny całego systemu, w niektórych przypadkach może to być korzystne, jednak w świecie High-Endu dwa minusy wcale nie dają plusa. Według nas tylko zapewniając optymalne otoczenie bez żadnego swojego charakteru da się stworzyć system stereo, który pozwoli nam usłyszeć dokładnie to co jest w nagraniu – nic nie dodając i niczego nie ujmując.

Rack of Silence Reference 4 Walnut Full

 

 

 

Po prawej stronie przykład stolika Solid Tech Rack Of Silence Reference 4 Walnut, który dodatkowo został wyposażony w komplet pełnych półek, fornirowanych orzechem wraz z dużą górną półką w pełni amortyzowaną na Disk of Silence.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Premium Sound jest autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów SOLID TECH. Służymy wsparciem przy wyborze optymalnych rozwiązań lub wycenie niestandardowych konfiguracji. Na wszystkie produkty obowiązuje gwarancja 24 miesiące. Zapraszamy.