Solid Tech Base of Silence - platforma antywibracyjna

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Solid Tech
  • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 2 do 4 tygodni
  • szt.
  • 3 190,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Solid Tech Base of Silence - platforma antywibracyjna

Solid Tech Base of Silence - platforma antywibracyjna, podstawa do sprzętu audio-video, hifi

Base of Silence – czyli podstawa ciszy.

Nasze doświadczenie pokazuje, że dzisiejsze systemy audio zostały tak wysoko rozwinięte, że nie sposób pominąć przy ich konfigurowaniu wpływu zewnętrznych i wewnętrznych wibracji i rezonansów.

Base of Silence to samodzielna podstawa antywibracyjna, której zadaniem jest odizolowanie wszelkiego rodzaju sprzętu hi-fi od niepożądanych wibracji. Można jej używać, jako samodzielnego izolatora na wszelkiego rodzaju półkach, komodach czy stolikach audio bez zaawansowanego systemu wibracji, można stosować jako dodatkowy element wygaszania w systemach bardziej antywibracyjnie zaawansowanych, a także jako samodzielnej platformy pod sprzęt bezpośrednio na podłodze.

System izolacji składa się z czterech oddzielnych jednostek izolacyjnych, a stopka izolatora jest zabezpieczona korkiem, aby dodatkowo tłumić wibracje i nie rysować tego, na czym stoi. Każda z czterech nóżek izolacyjnych może być wyposażona w 12 sprężyn, w zależności od wagi urządzenia, co oznacza maksymalnie 48 sprężyn w jednej podstawie. Dzięki temu, przy standardowej ilości sprężyn możemy ją obciążyć do 90kg, a instalując opcjonalne sprężyny, możemy zwiększyć maksymalne obciążenie aż do 180kg. Minimalna masa urządzenia, przy którym platforma daje optymalne i słyszalne efekty to 8 kg.

Base of Silence składa się z płyty warstwowej z czterema zintegrowanymi izolatorami. Płyta warstwowa ma wymiary: 435mm x 495mm x 60-70mm. Półka izolacyjna składa się z 30 mm płyty MDF, 3 mm korka, a na górze 19 mm fornirowanej płyty MDF HD.

Base of Silence dostępna jest w sześciu wariantach lakierów/oklein (czarny lub biały półmat, oraz forniry: orzech, czereśnia, dąb, czarny dąb).

Poziomica standardowo montowana jest na dłuższym boku, ale można zamówić, aby była umieszczona na krótkim, jeśli urządzenia pod które ma być stosowana są węższe niż standard Hi-Fi, a mają dużą głębokość.