Shanling

Shanling

Firma Shanling, założona w 1988 roku, zaczęła opracowywać produkty audio i wypuściła swój pierwszy wzmacniacz stereo Hi-Fi w tym samym roku.

Od tego czasu Shanling co roku wprowadza nowe produkty i zdobywa szereg opatentowanych kwalifikacji technologicznych, takich jak SONY LDAC, Bluetooth BQB, Japanese Audio Association Hi-Res, Microsoft HDCD, Dolby Laboratories 'Dolby Digital, DTS i DVD, SACD, CD licencje patentowe i wiele innych.

Shanling Audio

Przez ponad 30 lat pracownicy Shanlinga pamiętali o uczciwości, innowacyjności, duchu zespołu i ciężkiej pracy. Nie ma wątpliwości, że nasi pracownicy są naszym skarbem i że bez nich nigdy nie dostalibyśmy się do dzisiejszego Shanling. Wierzymy, że zadowolenie klienta i jakość produktów są najwyższymi priorytetami, a realizacja marzeń użytkowników i dzielenie się zyskami z naszymi partnerami są naszą siłą rozwojową.

Dziś główne biura Shanling znajdują się w Shenzhen, a fabryka w Dongguang. Shanling to zaawansowana technologicznie firma łącząca badania i rozwój, produkcję, przetwarzanie i sprzedaż produktów, w tym przenośnych odtwarzaczy muzycznych Hi-Res, przenośnych wzmacniaczy, słuchawek Hi-Fi, odtwarzaczy SACD / CD, wzmacniaczy Hi-Fi, kondycjonerów mocy i wielu innych produktów Hi-Fi. Nawiązaliśmy bliskie relacje z wieloma międzynarodowymi, najlepszymi producentami hi-endu i cieszymy się dobrą opinią w branży.