HiFi Rose

HiFi Rose

HiFi Rose - doświadcz dźwięku wszystkimi zmysłami.

HiFi Rose RA180 wzmacniacz zintegrowany stereo
HiFi Rose to producent najwyższej klasy elektroniki użytkowej z obszaru audio-video. Zespół HiFi Rose zorientowany jest na najwyższej jakości brzmienie swoich urządzeń audio: multimedialnych odtwarzaczy z ekranami dotykowymi, systemów all-in-one łączących przetwarzanie nie tylko audio, ale również video, oraz wzmacniaczy zintegrowanych.

Naszym logo jest róża, a naszą pasją dostarczanie rozwiązań pięknych, prostych i skutecznych.

ROSE utożsamia dźwięk i obraz

Użytkownicy naszych urządzeń mogą obsługiwać je przy pomocy ekranów dotykowych, intuicyjnie i wygodnie.
Oferujemy niezwykłe doznania dźwięku i obrazu o wysokiej rozdzielczości. Dostępna jest też nasza autorska, bezpłatna aplikacja do obsługi zdalnej za pomocą smartfonu lub tableta, a wszystkie urządzenia wyposażone są w piloty zdalnego sterowania, pozwalające na obsługę podstawowych funkcji.

Tworzymy dźwięk jutra

Zaczęło się od myśli, że nie wystarczy dotrzymać kroku szybkim zmianom technologicznym.
Poznaj naszych profesjonalnych twórców głośników i techników IT z największą pasją i umiejętnościami.
Opracowaliśmy dźwięk na jutro, który dostosowuje się do zmieniającego się stylu życia.

Rose RS150

Projektując nasze urządzenia stworzyliśmy nowy standard audio. Chcemy rozszerzyć definicję i funkcjonalność dźwięku dzięki produktom ROSE i oferować brzmienie bliskie oryginału.

ROSE oczywisty standard w jakości dźwięku

Dzięki naszym flagowym produktom, czyli sieciowemu odtwarzaczowi multimedialnemu Rose RS150 i zintegrowanemu wzmacniaczowi stereo Rose RA180już dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Tobie dźwięk, obraz i rozwiązania funkcjonalne przyszłości. Jakość wykonania naszych urządzeń stawia je w kategorii High End bez względu na poziom cen, a dźwięk jaki oferują nie jest tylko dopełnieniem doskonałej konstrukcji i wykonania, ale celem, który za każdym razem realizujemy na najwyższym poziomie. Posłuchaj, a zostaniesz z Różą na bardzo długo.

  • Premium Sound jest autoryzowanym salonem dealerskim marki HiFi Rose. W naszym salonie możesz przetestować wszystkie modele w dowolnej konfiguracji. Oferujemy wsparcie na etapie konfigurowania systemu audio, obsługi i późniejszej zmiany konfiguracji.
  • Na wszystkie produkty Rose obowiązuje gwarancja polskiego dystrybutora - 2 lata od chwili zakupu.