Pilium Audio

Pilium Audio

PILIUM AUDIO

Założona w 2014 roku grecka firma PILIUM AUDIO, projektuje i produkuje najnowocześniejsze komponenty audio o najwyższej jakości, w całości wykonane ręcznie w celu spełnienia najwyższych standardów jakości i możliwego poziomu szczegółowości.
Mając wieloletnie doświadczenie i pasję audiofilską, założyliśmy PILIUM AUDIO, aby pokazać, jak powinna wyglądać perfekcyjna reprodukcja nagranej muzyki. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej wierności muzycznej bez kompromisów, bez sztucznych ulepszeń dla naprawdę wymagającej publiczności.

Pilium Audio High End

Oszałamiająca rozdzielczość, wyjątkowa przejrzystość, organiczne wokale, rewelacyjna dynamika… To składniki brzmienia PILIUM AUDIO.

Wszystkie nasze komponenty audio zostały zaprojektowane z niekonwencjonalnym podejściem, przy użyciu najwyższej dostępnej technologii, w implementacjach bez żadnych oszczędności i zbudowane tak, aby służyły przez bardzo, bardzo długi czas.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych inżynierów, specjalizujących się w różnych dziedzinach technicznych i doświadczonych audiofilów, którzy razem spędzają niezliczone godziny na nagrywaniu i opracowywaniu muzyki, aby osiągnąć niespotykane, realistyczne odtwarzanie muzyki.

Pilium Audio Ares Iasonas