Norma Audio

Norma Audio

Norma Audio posiada swoją siedzibę w Cremonie we Włoszech - miejscu, w którym muzyka zawsze odgrywała ważną rolę. Cremona jest domem Monteverdiego, Ponchiellego, Stradivariego, Amatiego i wielu innych artystów.

Od ponad 20 lat Norma Audio zajmuje się badaniem i wdrażaniem zaawansowanych wzmacniaczy audio. Umiejętności techniczne oraz wrażliwość muzyczna muszą być ze sobą połączone – w taki sposób powstają właśnie najlepsze instrumenty muzyczne. Produkty Norma Audio potrafią wyrazić tą koncepcję lepiej niż słowa – użytkownik jest bliżej niż kiedykolwiek do słuchania muzyki na żywo.

Dźwięk produktów Normy jest wyjątkowy i stanowi syntezę parametrów, które często ze sobą kolidują. Dynamika, szybkość i absolutna przejrzystość są połączone z niezwykłą muzykalnością i całkowitym brakiem zmęczenia słuchaniem. Konflikty między półprzewodnikami a lampami zostały ostatecznie przezwyciężone, pozostawiając miejsce wyłącznie na czystą przyjemność ze słuchania.

Misją Norma Audio jest tworzenie produktów, które odzwierciedlają to, co NORMA oznacza pod pojęciem „odtwarzania muzyki”. Koncepcja ta jest syntezą takich elementów jak: neutralność, brak sztuczności, poszanowanie dynamiki i barwy oryginalnego wykonania. Innymi słowy, podejście minimalistyczne. Dlatego intencją jest jak najmniejsze manipulowanie sygnałem audio, ponieważ oryginalna muzyka zawiera już całe piękno, które wywoła emocje podczas słuchania. Muzyczny przekaz nie zostanie zinterpretowany na nowo, dodając coś przyjemniejszego, ale zyska maksymalny szacunek. Wszystkie techniczne wybory, od tych najbardziej zaawansowanych po te pozornie sprzeczne z trendem, wynikają z tej precyzyjnej wizji i nie są przypadkowe.

Norma Audio REVO IPA-140 - wzmacniacz zintegrowany.
Norma Audio REVO IPA-140 - wzmacniacz zintegrowany, stereo

Norma Audio REVO IPA-140 - wzmacniacz zintegrowany, stereo

Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.plProsimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl
30 990,00 zł / szt.