Monitor Audio

Monitor Audio

Monitor Audio

Nasza misja

Fenomenalny dźwięk to coś więcej niż suma jego części. Tak, chodzi o najlepsze metale i kunszt rzemieślniczy, ale także o ciepło: ciało i duszę słuchacza. O więź słuchacza i muzyki. Dlatego naszą misją w Monitor Audio jest uczynienie dźwięku ludzkim. 

Kim jesteśmy 

Tworzymy markę Monitor Audio.
Jesteśmy ludźmi, którzy czynią dźwięk ludzkim.
Jesteśmy inteligentni, pomysłowi, autentyczni.
Do dźwięku podchodzimy poważnie, ale nie jesteśmy sztywniakami.
Poszukujemy doskonałości, ale zachowujemy otwarte umysły i nie jesteśmy snobami.
Tworzymy dźwięk klasy premium, ale nigdy zimny.
Mamy własne zdanie.
Jesteśmy grupą prawdziwych pasjonatów.
Wkładamy całe serce i duszę we wszystko co robimy.
Począwszy od pierwszego projektu nowego produktu, po halę produkcyjną.
Uważnie słuchamy ludzi, dla których tworzymy.
I mamy wspólną wizję.
Chcemy stać się łatwo dostępną marką audio.
Dla wszystkich, którzy szukają doskonałego dźwięku.

Jak działamy

Jesteśmy audiofilami z pasją, którzy naprawdę znają się na rzeczy. Skupiamy się na drobnych szczegółach, ponieważ to one umożliwiają nam uzyskanie wspaniałego dźwięku - ale wiemy, że nie o szczegóły tak naprawdę chodzi. Często okazują się one elementem przeszkadzającym, nawet zniechęcającym ludzi. Nie jesteśmy jakimś sekretnym klubem, którego członkowie posługują się własnym językiem, w którym musisz odróżniać głośniki nisko-tonowe od wysokotonowych. Wierzymy, że każdy zasługuje na niesamowity dźwięk, więc nasza wspólna, przyjazna przestrzeń (z niesamowitą akustyką) jest miejscem, w którym pomożemy Ci stworzyć własny idealny system.

Skąd się wzięliśmy

Mo Iqbal założył Monitor Audio w 1972 roku. W niewielkim lokalu w pobliżu Cambridge, Mo pracował ze zgranym zespołem inżynierów, montując kolumny ręcznie - z jakością, precyzją i niemal oszałamiającym perfekcjonizmem, które nadal są obecne w Monitor Audio. Od pierwszego modelu kolumn (kultowego MA1) marka rozwijała się, unowocześniała, projektowała i udoskonalała, z pionierskim zacięciem, które skutkowało patentowaniem rozwiązania za rozwiązaniem. To etos, który wcale się nie zmienił i nadal obowiązuje. Dziś Monitor Audio jest jedną z nielicznych marek high-endowego sprzętu audio, która wciąż rozwija nowe, przełomowe technologie.