Luna Cables

Luna Cables

Luna Cables - przewody audio. Okablowanie i przewody słuchawkowe.

Wielokrotnie nagradzana kanadyjska firma audio dbająca o zrównoważony rozwój, Luna Cables oferuje szeroką gamę wysokiej klasy kabli z wykonanymi na zamówienie przewodnikami Neo-Vintage. Wprowadzony na rynek w 2015 roku Luna Cables zrobił już spore wrażenie na scenie hi-endowego audio, zdobywając wiele nagród i pochwał zarówno od miłośników audiofilów, jak i muzyków.

Siedziba Luna Cables znajduje się na wschodnich obrzeżach Quebecu, regionie znanym z agroturystyki i rzemieślniczych producentów wina i serów.

Luna Cables Quebec

Nasza siedziba główna, warsztaty i sala odsłuchowa znajdują się w starym XIX-wiecznym wiejskim domu, który znajduje się na 74 akrach ziemi położonej między jeziorem Memphrémagog a działającą farmą klonową.

Nasze niestandardowe przewodniki Luna Cables Neo-Vintage (LCNV) z woskowanej bawełny i pocynowanej miedzi są wykonane zgodnie z naszymi unikalnymi specyfikacjami i są produkowane na sprzęcie do plecionek w stylu vintage, który wytwarza przewodniki tak samo, jak zostały wykonane dawno temu, przed erą plastiku. Te przewodniki LCNV są ​​używane w naszych liniach kablowych.

Luna Cables produkcja

Każdy kabel jest ręcznie budowany przez samego projektanta Danny'ego Labrecque'a, począwszy od splatania przewodników, lutowania złączy, aż po wykończenie wszystkich elementów. Zapewnia to najwyższy standard jakości wykonania.

Luna Cables Produkcja

Rowan przygotowuje bawełnę przez farbowanie tkaniny na kuchence. Wysoka temperatura w połączeniu z ostrożnym i ciągłym ruchem pozwala na równomierne rozprowadzenie pigmentu na całej długości tkaniny.

Luna Cables barwienie tkaniny