Linea Audio

Linea Audio

Linea Audio - polski producent kolumn High End

"Początek projektu Linea Audio datujemy na pierwszy kwartał roku 2020 (...). Ręcznie wykonany szkic obudowy posłużył jako fundament dla koncepcji monitora Phantom, a z niego wyrósł imponujący Ghost. Doświadczenia zdobyte przy tworzeniu kolumn bezkompromisowych wykorzystano przy wdrażaniu podstawowego modelu Illusion.

Design produktów zawdzięczamy Jackowi Gburczykowi, wykładowcy ASP w Warszawie. Za implementację projektu odpowiada Paweł Klibisz, który koordynuje prace konstrukcyjne, obróbkę i montaż. W ramach współpracy Krzysztof Dudek-Kunicki, CEO w DearWolf Audio, wspiera nas przy precyzyjnym dostrojeniu filtrów we wszystkich modelach.

Linea Audio kolumny głośnikowe

Wybór dostawców komponentów nie był przypadkowy- postawiliśmy na współpracę z najlepszymi w branży. Przetworniki na nasze zlecenie wykonuje francuski Audax; są to customowe modele wyprodukowane pod specyfikę naszych projektów. Elementy bierne dostarcza Mundorf, okablowanie i podstawki są od Viablue.

W procesie budowy wykorzystujemy materiały kompozytowe, a bezkompromisowe metody konstrukcji i obróbki gwarantują doskonałe parametry tłumienia rezonansów i sztywności. Nie ulegamy również kompromisom w kwestii wykończenia, korzystając z galwanizowanych metali i naturalnego forniru z egzotycznych drzew, nadając naszym produktom wyjątkowy charakter ekskluzywności."