Java Hi-Fi

Java Hi-Fi

Java Hi-Fi ~ WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ DŹWIĘKU ~

Produkty audio JAVA Hi-Fi łączą w sobie zapierający dech w piersiach dźwięk o wysokiej rozdzielczości w dostosowywalnym pakiecie konstrukcyjnym. Bez konieczności kompromisów miłośnicy muzyki mogą teraz doświadczyć wyjątkowego połączenia niesamowitej jakości dźwięku i najwyższej klasy estetyki.

Wszystkie produkty Hi-Fi JAVA opierają się na trzech podstawowych zasadach:

  • wyjątkowa jakość dźwięku,
  • innowacyjna technologia,
  • umieszczanie naszych klientów w centrum wszystkiego, co robimy.

Nasze produkty są wynikiem intensywnego programu badawczo-rozwojowego, który obejmuje szczegółowe pomiary i szeroko zakrojone testy odsłuchowe. Tam, gdzie ma to znaczenie, używamy komponentów premium, usuwając wszystko, co niepotrzebne z delikatnej ścieżki sygnału. 

Rezultatem jest dźwiękowe objawienie.

Muzyka przepływa bez przeszkód od wejścia do wyjścia, zapewniając wiodący w swojej klasie dźwięk, który przybliża słuchaczy do muzyki.

Nasze produkty audio charakteryzują się innowacjami. JAVA Hi-Fi odważa się działać inaczej, stosując przełomowe technologie i unikalne projekty obwodów. Nasz wzmacniacz zintegrowany Single Shot to pierwszy na świecie wzmacniacz zintegrowany wykorzystujący tranzystory GaN FET (azotek galu) i pierwszy na świecie produkt audio zawierający LDR (rezystory zależne od światła) i tranzystory GaN FET w tym samym obwodzie. Wszystkie wzmacniacze JAVA charakteryzują się odwróconą płytką PCB i starannie dobranymi materiałami zapewniającymi kontrolę wibracji i rezonansu obwodu audio.

Chcemy, aby klienci mieli kontrolę nad własnym projektem, dzięki dostosowywalnym obudowom i panelom przednim dostępnym w całej naszej ofercie produktów. Wybieraj spośród nowoczesnych wykończeń z połowy stulecia, takich jak heban i miedź, klasycznych wykończeń, takich jak czerń lub opcji minimalistycznych, takich jak biel oraz srebro.