iFI Audio

iFI Audio

iFi Audio, to wielokrotnie nagradzana firma zajmująca się technologiami audio, która ma jeden cel – poprawić przyjemność słuchania muzyki. Nasze fundamenty, to doświadczenie wyniesione z AMR (Abbingdon Music Research), legendarnej marki audio High End. 

iFI Audio HiFi

Wysokooktanowy dźwięk, który zapiera dech w piersiach.

Kochasz muzykę, dlatego tworzymy produkty, które poprawiają jej jakość i eliminują szumy i zniekształcenia. 

  • Słuchawki
  • Głośniki
  • Przenośne urządzenia audio
  • Telefony
  • Telewizory   

Dzięki naszemu doświadczeniu i technologii, słyszysz dźwięk o studyjnej jakości zgodnie z zamierzeniami ulubionych artystów.

Dzięki naszemu obszernemu katalogowi urządzeń możesz przenieść wrażenia na żywo do swojego domu. Lub jeśli wolisz muzykę w ruchu, dostarczamy każdy trzask talerza i szarpnięcie struny w czystej izolacji prosto do Twoich uszu.

Jesteś sercem naszej firmy.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2012 roku, Twoja miłość do muzyki jest powodem, dla którego nadal wkładamy nasze serce i duszę w tworzenie urządzeń audio, które mają wpływ na Twoje życie.

Dlatego nadzorujemy projektowanie, rozwój i produkcję ponad 30 produktów z naszej siedziby w Southport w Wielkiej Brytanii.

Dlatego pozyskujemy części z całego świata, w tym z Niemiec, USA i Japonii.

Właśnie dlatego utworzyliśmy nasze centrum dystrybucyjne w USA, które obsługuje wiodących w branży sprzedawców detalicznych, takich jak B&H i etailz, i ciężko pracujemy nad rozszerzeniem naszej globalnej sieci.

Ty jesteś powodem.z

Zasługujesz na najwyższą jakość dźwięku, gdziekolwiek jesteś. iFi to zapewnia.

Materiały użyte w wielu naszych produktach poprawiają jakość dźwięku, usuwając echo i irytujące drgania.

Produkty iFi i ich opakowania są wykonane z materiałów nadających się do recyklingu, w tym aluminium, papieru i tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. W naszych komponentach nie ma niebezpiecznych toksyn i zapewniamy, że każdy wydany produkt spełnia normy środowiskowe.

iFi szczyci się tym, że jest firmą przyjazną środowisku.