Cabasse Eole 4 - zestaw 5.1 kino domowe

  • kpl.
  • 5 490,00 zł / kpl.
  • Oblicz_raty_duckblue

Cabasse Eole 4 - zestaw głośników 5.1 do kina domowego.

 

Cabasse ma zaszczyt przedstawić czwartą już generację swojego klasycznego systemu audio, EOLE 5.1. Ten doceniany przez entuzjastów kina domowego zestaw w swojej czwartej odsłonie, dostępnej w kolorze czarnym lub białym, otrzymał całkowicie nowy subwoofer, nowe ochronne maskownice i podstawy dla zoptymalizowania brzmienia. Czwarta generacja EOLE 5.1 wywoła jeszcze więcej emocji podczas oglądania Twoich ulubionych filmów, seriali czy wydarzeń sportowych!

System 5.1 EOLE wyróżnia się pięcioma sferycznymi satelitami, w których zawarto to, co dla Cabasse liczy się najbardziej: wydajność, moc, szczegółowość i stabilną scenę – wszystko to zamknięte w kulach o średnicy 13 cm, wyposażonych w głośniki koaksjalne: 29 mm tweeter i 10 cm głośnik średnio-niskotonowy.

Potężne, realistyczne brzmienie

O basy zadba nowy subwoofer - Lipari 21. Projektowi towarzyszyła ta sama filozofia, co satelitom, co w połączeniu z formą (smukła budowa), gwarantuje potężne, realistyczne brzmienie, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Ten zaprojektowany i wykonany ze szczególną dbałością o estetykę i jakość subwoofer wyposażono w 21 cm głośnik oferujący moc szczytową 400 W i maksymalnie realistyczne i wierne odtwarzanie dźwięku pochodzącego tak z filmów, jak i muzyki.

KOLOR: Biały lub czarny

ZASTOSOWANIE: Zastaw półkowy, naścienny, podłogowy po uzupełnieniu o opcjonalne podstawki

GŁOŚNIKI: 1 x 21, 10 cm P2C, 19 mm kopułka

EFEKTYWNOŚĆ: 90 dB, subwoofer aktywny

CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU: 4000 Hz, subwoofer 45 - 200 Hz

FAZA: Subwoofer 0° – 180°

IMPEDANCJA NOMINALNA: 8 ohm, subwoofer aktywny

IMPEDANCJA MINIMALNA: 4 ohm, subwoofer aktywny

MOC ZNAMIONOWA: 70 W, subwoofer aktywny

MOC SZCZYTOWA: 490 W, subwoofer 400 W

WYMIARY: Sat: ɸ13 cm,Sub: 39 x 39 x 15 cm

MASA: Sat: 1,4 kg, Sub: 9 kg