Focal for Bentley Radiance - słuchawki dynamiczne, zamknięte. Edycja limitowana.

  • szt.
  • 5 999,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Focal Radiance for Bentley - słuchawki dynamiczne, zamknięte. Edycja limitowana.

Focal Radiance for Bentley - słuchawki dynamiczne, zamknięte. Edycja limitowana.

Limitowana edycja słuchawek FOCAL Radiance, na licencji firmy Bentley Motors, uzupełniają gamę zamkniętych słuchawek z logiem FOCAL. Dzięki niezwykle wyrafinowanemu wzornictwu i szlachetnym materiałom (skóra licowa, aluminium itp.) nawiązują one do tradycji jakości marki Bentley. Efekt „diamentu” producenta luksusowych samochodów znajduje się na pałąku, osłonie nauszników i złączach kabli słuchawek. Oprócz eleganckiego miedzianego wykończenia w limitowanej wersji FOCAL Radiance są również obecne „skrzydełka Bentley”. Te wysokiej klasy słuchawki są wyposażone w najnowsze technologie FOCAL, które zapewniają zadziwiające, dynamiczne wrażenia odsłuchowe. Słuchawki te są wyposażone w pełnozakresowy przetwornik głośnikowy 1¾" (42 mm) wykonany ze stopu aluminiowo-magnezowego w kształcie litery M. Uzyskany z tej konstrukcji bas jest głęboki i mocny, średnica jest zbalansowana, a góra łagodna i liniowa: wszystko tak jak to powinno być w klasie Ho/igh-End.

Focal Radiance for Bentley

200 LAT DOŚWIADCZENIA

Zrodzone ze wspólnej pasji do doskonałości, Focal (1979), Naim Audio (1973) i Bentley Motors (1919) to trzy marki Premium znane ze swojej wiedzy i niezwykłych produktów. Podczas gdy Focal wyróżnia się w sektorze akustyki, Naim specjalizuje się w elektronice, a Bentley zalicza się do najlepszych producentów samochodów luksusowych i wyścigowych.
Pomiędzy nimi te trzy marki reprezentują ponad 200 lat doświadczenia i najnowocześniejszej inżynierii. Dzięki swoim indywidualnym dziedzictwom każdy z nich jest światowym liderem w swojej dziedzinie, a także jest uznawany za wyjątkowe marki w swoich krajach: Naim zdobył Queen's Awards, a Bentley posiada Royal Warrant jako producent samochodów dla brytyjskiej rodziny królewskiej i Focal została nazwana Entreprise du Patrimoine Vivant (Living Heritage Company lub EPV).