Focal

Focal

Focal tworzy wzorcowy sprzęt akustyczny od 1979 roku dla wielu wymagających rynków, jak domowe głośniki audio, słuchawki, głośniki samochodowe i głośniki monitorujące.

Podstawowa działalność: przetworniki głośnikowe i głośniki wysokiej jakości. Nasze historyczne wartości bazują na połączeniu technologii, mechaniki, szlachetnych materiałów i wzornictwa. Nieustannie przesuwamy granice dźwięku, aby zaoferować Ci naprawdę wyjątkowe wrażenia słuchowe.

Focal Utopia

Ambicją Focal jest, aby każda okazja do słuchania muzyki była chwilą uprzywilejowania, w której szanuje się muzykę i budzi emocje. Dla nas innowacja i tradycja łączą się, aby poprawić jakość dźwięku hi-fi i piękno muzyki. Naszym pragnieniem jest, aby otworzyć bramę do nowych wrażeń i emocji, dając Ci szansę doświadczenia przyjemności w najczystszej postaci. Produkty Focal to także przedmioty lifestyle'owe, przedmioty codziennego życia. Dlatego każdy najmniejszy szczegół został zbadany, zaprojektowany i poprawiony. To sprawia, że ​​są to wyjątkowe produkty zdolne do doskonałego wykonania w wyróżniającym się stylu.

Focal głośniki

Focal jest jedną z niewielu firm na świecie, która stale inwestuje w badania akustyczne. Naszym celem jest jak najwierniejsze odwzorowanie oryginalnych prac artysty dzięki talentowi naszego zespołu ekspertów od akustyki. Z roku na rok zwiększamy naszą wiedzę w zakresie technologii przetworników głośnikowych i reprodukcji dźwięku dzięki inwestycjom w badania i rozwój. Każda nowa generacja produktów integruje nasze poprzednie ulepszenia i innowacje, umożliwiając nam ciągłe wzbogacanie naszych kolekcji o nowe produkty.

Focal produkty audio dla wszystkich

Produkty Focal oferują niezrównaną jakość dźwięku. Chcemy, aby każdy głośnik i każdy przetwornik były najlepsze w swojej kategorii. Niezależnie od tego, który produkt wybierzesz, możesz mieć pewność, że będziesz słuchać dźwięku oryginalnego dzieła: Focal Sound. Produkty Focal mogą być używane w różnych środowiskach, więc gdziekolwiek jesteś, możesz zabrać ze sobą muzykę tak, jak lubisz. Doświadcz sygnatury dźwiękowej Focal w domu, z naszymi głośnikami, słuchawkami hi-fi, soundbarem lub z naszymi systemami do zabudowy (salon, sypialnia, kuchnia ...), na zewnątrz (ogród, taras ...) z naszym zintegrowanym rozwiązania audio, podczas jazdy z naszymi zestawami car audio, a nawet gdy jesteś w ruchu, z naszymi przenośnymi słuchawkami. Odkryj na nowo swoją muzykę wszędzie! Sygnatura dźwiękowa Focal jest również nieodłącznym elementem naszych profesjonalnych głośników do studiów nagraniowych.

Focal Spectral 40th - kolumny podłogowe. Edycja limitowana na 40-lecie firmy Focal.
Focal  Spectral 40th - kolumny podłogowe, edycja limitowana. OUTLET!!!

Focal Spectral 40th - kolumny podłogowe, edycja limitowana. OUTLET!!!

Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66
35 900,00 zł / para