Focal Bathys - słuchawki Blutooth z redukcją szumów

 • szt.
 • 3 699,00 zł / szt.
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Focal Bathys - słuchawki Blutooth z redukcją szumów

PODRÓŻ PO DŹWIĘKU HI-FI

Daj się porwać dźwiękowi i swobodzie ruchu dzięki Bathys, pierwszym słuchawkom bezprzewodowym ANC z czystym dźwiękiem Hi-Fi.

Zastosowane w nich technologie Bluetooth® i aktywnej redukcji szumów (Active Noise Cancellation) zapewniają pełną swobodę ruchu i czysty odsłuch bez zakłóceń z otoczenia. „Silent”, „Soft” lub „Przejrzystość”: wystarczy wybrać jeden z trybów redukcji szumów i wyruszyć w muzyczną podróż pierwszą klasą.

Dzięki głośnikom Focal wykonanym we Francji, 30 godzinom czasu pracy baterii, szlachetnym materiałom i licznym funkcjom, Bathys to słuchawki, które wzbogacają codzienne życie i podróże.

Focal Bathys - słuchawki Blutooth z redukcją szumów

PODRÓŻUJ Z BRZMIENIEM HI-FI

Bezprzewodowe słuchawki Bathys są wyposażone w Bluetooth® 5.1 i aktywną redukcję szumów (Active Noise Cancellation). Ta ostatnia technologia oferuje dwa tryby redukcji szumów – „Silent”, zoptymalizowany z myślą o podróżach w hałaśliwym otoczeniu, i „Soft”, sprzyjający koncentracji – zapewniający perfekcyjną izolację akustyczną. Dostępny jest również tryb „Transparence”, który pozwala w razie potrzeby słyszeć dźwięki z otoczenia.

Opatentowane głośniki z aluminiowo-magnezową kopułką w kształcie litery M, produkowane we Francji w warsztatach Focal, odtwarzają czysty, wyrazisty i dynamiczny dźwięk Hi-Fi. Oprócz tego wbudowany tryb USB-DAC zapewnia rozdzielczość do 24 bit/192 kHz: to gwarancja najwyższej jakości dźwięku wśród słuchawek przenośnych.

Design Bathys to dziedzictwo otwartych i zamkniętych słuchawek Focal. Wyróżnia się dzięki szlachetnym materiałom, eleganckiemu wykończeniu Black Silver i wyrafinowanym detalom, takim jak płomień z włączanym podświetleniem na środku nausznika. Żywotność baterii tych słuchawek przenośnych wynosi 30 godzin w trybie Bluetooth® z aktywną redukcją szumów. To idealny towarzysz każdej podróży, zarówno na ziemi, jak i w powietrzu.

TECHNOLOGIA AKTYWNEJ REDUKCJI SZUMÓW

Słuchawki Bathys oferują dwa tryby redukcji szumów (ANC, Active Noise Cancellation), gwarantujące pełne zanurzenie w muzyce: „Silent”, zoptymalizowany z myślą o podróżach w hałaśliwym otoczeniu (samolot, pociąg itp.), oraz „Soft”, sprzyjający koncentracji w domu lub w biurze. Tryb „Transparence” pozwala natomiast w razie potrzeby słyszeć dźwięki z otoczenia.

GŁOŚNIKI PRODUKOWANE WE FRANCJI

Słuchawki BATHYS są wyposażone w opatentowane głośniki z aluminiowo-magnezową kopułką w kształcie litery M, produkowane we Francji z wykorzystaniem technologii najlepszych słuchawek Focal. Są owocem całego know-how marki w dziedzinie akustyki i zapewniają odtwarzanie dźwięku klasy hi-fi, o wysokim poziomie przejrzystości, precyzji i dynamiki.

ŁĄCZNOŚĆ I ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Słuchawki Bathy są kompatybilne z kodekami SBC, AAC, Apt-X™ i Apt-X™ Adaptive oraz oferują szeroki wybór opcji łączności: Bluetooth® 5.1, Jack, USB. Działają przez 30 godzin w trybie Bluetooth® z aktywną redukcją szumów; dzięki funkcji szybkiego ładowania w ciągu 15 minut można odzyskać 5 godzin odsłuchu.

SZLACHETNE MATERIAŁY

Design Bathys to dziedzictwo otwartych i zamkniętych słuchawek Focal. Łączy wyrafinowane materiały – magnez, prawdziwa skóra, aluminium – i gwarantuje optymalny komfort dla wszystkich kształtów głowy. Kratki nauszników o bardzo estetycznych, zaokrąglonych kształtach nawiązują do eleganckiej stylistyki słuchawek Focal.

AKCESORIA W ZESTAWIE

Słuchawki Bathys są dostarczane w komplecie z:

 • usztywnianą torbą transportową;
 • 2 kablami: 1 kablem Jack 1,2 m, 1 kablem USB-C® 1,2 m;
 • poradnikiem szybkiego startu.

WYSZUKANE WYKOŃCZENIA

Słuchawki Bathys wyróżniają się ponadczasowym wykończeniem w kolorze Black Silver oraz konstrukcją, która została zaprojektowana tak, aby była lżejsza, bardziej kompaktowa i lepiej trzymała się na głowie. Ergonomiczne słuchawki łączą w sobie wyrafinowane materiały, takie jak magnez na pałąkach i skóra na opasce, i zapewniają wysoki poziom komfortu niezależnie od kształtu głowy użytkownika. Kratki nauszników mają estetycznie zaokrąglone kształty, a płomień, symbol marki Focal, obejmuje system białego podświetlenia.

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA

Słuchawki Bathys oferują szeroki wybór opcji łączności (Bluetooth® 5.1, złącze jack, USB) i są wyposażone w łatwo dostępne przyciski sterujące. Regulowany equalizer, asystenci głosowi Amazon Alexa i Asystent Google oraz inne ustawienia są dostępne za pośrednictwem specjalnej aplikacji na iOS i Android. W zestawie znajdują się dwa kable (kabel jack 1,2 m i kabel USB-C® 1,2 m), co zapewnia optymalne przewodowe korzystanie ze słuchawek, oraz pasujący futerał.

 

Dane Techniczne:

 • Słuchawki bezprzewodowe zamknięte z aktywną redukcją szumów
 • Technologia Bluetooth® 5.1 MultipointZasięg Bluetooth® >15m
 • Zakres częstotliwości: Bluetooth® 2402MHz - 2480Mhz
 • Kodeki audio: SBC, AAC, aptX™ Adaptive, aptX™
 • Czas pracy na baterii:
  30 godzin pracy z redukcją szumów Bluetooth
  35 godzin Tryb Jack
  42 godziny USB DAC
 • Asystenci głosowi: Asystent Google, Amazon Alexa
 • Inne funkcje: Szybkie parowanie Google
 • Przetworniki głośnikowe 15/8" (40 mm) Aluminiowo-magnezowa kopułki w kształcie litery "M", wyprodukowane we Francji
 • Pasmo przenoszenia: od 15Hz do 22kHz
 • Poziom zniekształceń harmonicznych: <0,2% @1kHz 8 mikrofonów
 • Waga: 350g
 • Etui w zestawie 97/16 "x81/4 "x23/4" (24x21x7cm)
 • Aplikacja sterująca Focal & Naim, kompatybilna z iOS i Androidem
 • PołączeniaBluetooth® / Jack 3,5mm / USB-C®