Vermouth Audio Black Pearl Speaker - przewody głośnikowe

 • kpl.
 • 8 400,00 zł / kpl.
 • Oblicz_raty_duckblue

Vermouth Audio Black Pearl Speaker - przewód głośnikowy klasy hi-end. 

Black Pearl Rekomendacja HiFiClass

"...Aksamitnie gładkie, a jednocześnie dźwięczne i szczegółowe. Ale ta szczegółowość nie bierze się bynajmniej z uwypuklenia zakresu wysokich tonów czy też wysunięcia go przed tony średnie..."

"...Góra pasma nie narzuca się, nie kłuje w uszy i jest bardzo szczegółowa. Jednak owa szczegółowość nie bierze się z wyostrzania, czy dopalania kolejnych dźwięków..."

"...To jest granie z taką głębią i bezceremonialnym pokazaniem muzycznej treści, a jednocześnie nie przejaskrawieniem niczego. Barwa jest pełna, wręcz nasączona po brzegi. Brzmienie średnicy wydaje się być w jakiś sposób odfiltrowane z niepotrzebnych przydźwięków, szumów itp. Black Pearl przywodzi na myśl perfekcyjnie zrównoważone kable japońskiej marki Hijiri..."

"...Niskie tony są mocno nasycone, gładkie i doskonale pasujące do wyrafinowanej średnicy i wysokich tonów. W utworach Lee Ritenoura zwłaszcza partie basowe były bogate w informacje i imponowały sprężystością. Bas jest konturowy, ale też zdolny, jeśli pozwolą na to kolumny głośnikowe, zapuścić się do najniższych partii. Do tego barwa jest wierna..."

"...Moją szczególną uwagę zwróciła wręcz holograficzna przestrzeń. Źródła pozorne odrywały się z wielką łatwością od membran głośnikowych i pojawiały się w wyznaczonych miejscach, czyli tam, gdzie życzył sobie tego realizator dźwięku..." - Arkadiusz Ogrodnik, HiFi Class - Cały test Black Pearl Speaker

 

Vermouth Audio Black Pearl Speaker - przewód głośnikowy klasy hi-end. 

Stan doskonałości nie ma ceny i nigdy nie zadowoli się mniejszym kosztem. Z powodu takiego poświęcenia i pasji z dumą prezentujemy nowy kabel głośnikowy Black Pearl.

Idealnie połączyliśmy i zharmonizowaliśmy średnicę naszych kabli z geometrią przewodów, stosując miedź Ultra Pure OCC. Następnie postanowiliśmy zwiększyć rezultat maksymalizując liczbę rurek powietrznych, które następnie owinięto w wysokiej jakości włókninę, aby uzyskać najczystszy transfer sygnału bez jakichkolwiek możliwych zakłóceń.

W rezultacie mamy kabel, który jest niezwykle przezroczysty i dokładny, luksusowy i odsłaniający średnicę, niezrównane wysokie częstotliwości ze zwiewnymi detalami. Dźwięk staje się holograficzny, powstaje trójwymiarowa scena z dokładnym obrazowaniem punktowym. Dźwięk, który jest prawdziwy i przyjemny.


Trudno opisać kable słowami, dźwięki płyną bez wysiłku. Nikt inny nie jest w stanie stworzyć takiego spektaklu w tym przedziale cenowym, a nawet wyższym. To muzyczna uczta dla uszu.

 

Dane techniczne:

 • 591 włókien łącznie 10AWG z miedzi UPOCC na kanał
 • Przewody wielowarstwowe w 2 różnych grupach
 • Włóknina dla dodatkowego tłumienia i ochrony
 • Dystans i zawieszenie rurki powietrznej
 • 21 mm wysoka elastyczna konstrukcja umożliwiająca łatwy montaż
 • Anodowany piaskowany aluminiowy ogranicznik kabla
 • Kute na zimno Rodowane miedziane zakończenie
 • Złącza z powłoką węglową

Każde kolejne 30cm kosztuje 760zł za parę.