Solid Tech Feet Of Silence'4 - podstawki antywibracyjne 4szt.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Solid Tech
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • kpl.
  • 2 990,00 zł / kpl.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Solid Tech Feet of Silence'4 - podstawki antywibracyjne pod urządzenia audio, 4 sztuki w komplecie

Podstawki / Stopy antywibracyjne SOLID TECH - Feet of Silence 4szt.

Dedykowane do urządzen o masie 

Od powstania firmy Solid Tech w 1995 roku naszym celem, jako audiofili i melomanów, jest konstruowanie i produkowanie akcesoriów audio, które pozwalają systemowi na reprodukcję muzyki bez żadnych przeszkód, tak, aby przenieść najgłębszą istotę muzyki na najwyższy poziom.

 

Korzystając ze zoptymalizowanych materiałów oraz zaawansowanych technik pochodzących z przemysłu izolowania wibracji, możemy z czysty sumieniem, bez żadnego mistycyzmu oraz wywindowanej ceny zaoferować produkty, które zapewniają niezrównane izolowanie wibracji oraz osiągi dla najlepszych możliwych systemów audio.

Porównaj możliwości naszych i konkurencyjnych sprzętów, pokazane na wykresach pomiarów przeprowadzonych przez niezależny instytut w szkodliwych dla dźwięku warunkach. Pomimo, że konkurenci często twierdzą, że ich produkty są projektowane z pomocą uniwersytetów, mają swoje korzenie w wyścigach samochodowych lub przemyśle obronnym, wciąż nie są w stanie zatwierdzić lub udowodnić własnej tezy, a jest to bardzo łatwe – wystarczą proste pomiary. Od tak dużych firm z możliwościami mamy prawo wymagać czegoś więcej niż tylko stwierdzeń. Oczywistym jest to, że prawa fizyki obowiązują tak samo nasze produkty jak i konkurencyjne – dlatego proste pomiary wskazują lepsze konstrukcje.


Solid Tech chciałby przy tej okazji podziękować wszystkim, którzy wspomagali i inspirowali nas przy pościgu audio-nirvany.


Nasz cel - Projektować akcesoria, podstawy i stoliki audio, które jako całość obejmują estetykę, łatwość zastosowania, świetne osiągi a także bardzo wysoką jakość wykonania.


Z pedantycznym podejściem do detali, osiągów i wykończenia budujemy systemy bezkompromisowe.


Wykorzystujemy najlepsze komponenty i techniki budowy aby spełnić nasze cele i założenia.

Nasza filozofia designu
1.    Stworzyć działającą izolację w pionowej i poziomej płaszczyźnie z bardzo niską częstotliwością rezonansu, który znajduje się poza słyszalnym zakresem.
2.    Wykorzystać fizycznie małe i stabilne konstrukcje aby uniknąć niepożądanych wibracji.
3.    Wprowadzić zastosowanie materiałów lekkich aby uniknąć przechowywanie energii co pozwala zminimalizować tendencję do wibrowania.

 

Feet of Silence SOLID TECH

 

Feet of Silence plasują się na szczycie cennika Solid Tech i przeznaczone są do stosowania z urządzeniami o niskiej i średniej wadze.

Feet of Silence można wykorzystywać tylko z urządzeniami o równym rozłożeniu masy, Ze względu na specyfikę pracy nie zaleca się stosowania Feet of Silence z urządzeniami z dużymi bezwładnymi elementami (jak talerz gramofonu).


Dodatkowo stosując Isolator Support można odizolować za pomocą Feet of Silence każdą półkę z Rack of Silence.

 

Feet of Silence i Rack of Silence - Solid Tech


Stopy Solid Tech Feet of Silence nie powodują zmiany sygnatury dźwięku, eliminują natomiast niepożądane wibracje poprawiając ogólny odbiór przekazu muzycznego wprowadzając m. in. lepszą separację instrumentów, bardziej naturalną przestrzeń i scenę muzyczną oraz znacznie poprawiając jakość basu.


Przed zakupem prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniego rozwiązania pod dane urządzenie - jest to bardzo ważne dla poprawnego działania stóp Solid Tech.

Premium Sound jest autoryzowanym, wyłącznym na Polskę dystrybutorem produktów Solid Tech. Na wszystkie produkty obowiązuje 24 miesiące gwarancji.