Degritter Mark II - ultradźwiękowa myjka do płyt winylowych

  • szt.
  • 13 490,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Degritter Mark II - ultradźwiękowa myjka do płyt winylowych

Degritter Mark II - ultradźwiękowa myjka do płyt winylowych. 

Degritter MARK II oferuje wyrafinowane czyszczenie ultradźwiękowe i inteligentne funkcje dla wygodniejszego użytkowania.

Nowe funkcje:

Ultrasonic Power Drive 2.0 – mocniejszy, ale bezpieczny dla płyt

Czyszczenie w trybie pulsacyjnym – lepszy efekt czyszczenia, mniejsze zużycie energii

Dopracowany wygląd zewnętrzny – zgodnie z naszymi wysokimi standardami projektowymi

Zaprojektowany dla Ciebie, całkowicie automatyczny:

Degritter jest w pełni automatyczny, nie wymaga dodatkowego wysiłku po rozpoczęciu cyklu czyszczenia. Wykorzystaj wolny czas na słuchanie płyt zamiast ich czyszczenia.

Myjka posiada wygodny wyjmowany zbiornik na wodę do wymiany wody do czyszczenia.

 

Degritter Mark II pełna automatyka

 

 

 

 

 

 

 

Udoskonaliliśmy obsługę i wybór funkcji. Pokrętła sterowania i jakość ich funkcjonowania powodują najbardziej przyjemną obsługę ze wszystkich tego typu urządzeń. Nie będziesz chciał przestać z nich korzystać. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Degritter Mark II myjka do winyli ultradźwiękowa

 

 

 

 

 

Aktywne filtrowanie:

Podczas mycia woda do czyszczenia jest pompowana przez wymienny filtr. Ciągła filtracja sprawia, że ​​usunięte zanieczyszczenia nie wracają na płytę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczna kontrola temperatury:

Degritter monitoruje temperaturę wody i zapobiega jej wzrostowi do poziomu szkodliwego dla płyt winylowych. Zbyt wysoka temperatura jest kontrolowana przez automatyczne cykle chłodzenia.

 

 

Degritter Mark II suszenie winyli

 

 

 

 

 

 

Inteligentne suszenie:

Płyty są suszone strumieniem przefiltrowanego powietrza. Zarówno czas suszenia, jak i prędkość wentylatora można regulować, aby kontrolować poziom hałasu i zapobiegać gromadzeniu się elektryczności statycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opcja płukania po zmywaniu: 

Degritter pozwala na płukanie winyli podczas cykli mycia za pomocą oddzielnego zbiornika na wodę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Architektura czyszczenia ultradźwiękowego - 4 przetworniki ultradzwiękowe:

Degritter Mark II myjka 4 generatory ultradźwięków

 

 

 

 

 

 

Ultradźwiękowy zbiornik czyszczący znajdujący się w Degritter jest przeznaczony dla płyt winylowych. Zbiornik posiada dwa przetworniki ultradźwiękowe na każdą stronę płyty, emitujące wibracje ultradźwiękowe o częstotliwości 120 kHz, równomiernie rozprowadzające energię czyszczącą po powierzchni płyty.

 

 

 

 

 

 

 

Degritter Mark II motherboard

 

nżynierowie firmy Degritter w urządzeniu zaprojektowali zupełnie nowy tryb  czyszczenia. Podczas   pulsowania, przetworniki ultradźwiękowe szybko włączają   się i wyłączają przy dużej mocy. Daje to zwiększoną kawitację w wodzie, ale utrzymuje średnie zużycie energii na niskim poziomie.

Zmiana częstotliwości:

Częstotliwość napędowa generatora ultradźwiękowego Power Drive mieści się w zakresie 120-125 kHz. To wyrównuje rozkład energii kawitacji w wodzie, minimalizując straty i zapewniając równomierne działanie czyszczące.

300 watów:

Średnia moc wyjściowa wszystkich programów zmywania   wynosi 300 W.  to sprawia, że ​​Degritter jest najpotężniejszym na rynku ultradźwiękowym urządzeniem   do czyszczenia płyt w przeliczeniu na litr wody. Wyższa częstotliwość 120 kHz zapewnia bezpieczeństwo Twoich nagrań.