Degritter

Degritter

Degritter - myjki ultradźwiękowe do płyt winylowych

Od 2016 roku poświęciliśmy niezliczone godziny na badania, rozwój produktu i projektowanie maszyny do czyszczenia płyt winylowych. 

Degritter - myjki do płyt winylowych, ultradźwiękowe

Czas jest cenny, nie marnuj go na pranie płyt.

Degritter to maszyna do czyszczenia płyt, która pozwala spędzić więcej czasu na słuchaniu płyt zamiast na ich czyszczeniu. Uważamy, że wysiłek w życiu powinien być typu 20/80, gdzie 20% pracy daje 80% wydajności, a jeszcze lepiej, jeśli żmudne zadania można zautomatyzować za pomocą inteligentnej maszyny.

Standardy najwyższej jakości.

Degritter wyróżnia się na rynku nie tylko zastosowaniem nowego wzornictwa i technologii, ale także inwestujemy w produkcję w sposób zrównoważony i odpowiedzialny. Pozyskujemy jak najwięcej komponentów lokalnie, wszystkie metalowe części Degritter zostały wyprodukowane w Estonii. Oczywiście montujemy i testujemy maszyny na miejscu. Utrzymanie małej pętli produkcyjnej zapewnia pełną kontrolę nad jakością produktu końcowego i pozwala szybko reagować na zmiany. Degritter został zaprojektowany jako modułowy i łatwy do naprawy.

Degritter Estonia

Mały zespół, globalny wpływ.

Obecnie jesteśmy 14-osobowym zespołem z siedzibą w Tartu w Estonii w Unii Europejskiej. Działamy na około 450 metrach kwadratowych, na których składaliśmy maszyny dla klientów na całym świecie. Nasza przestrzeń obejmuje salę montażową, dedykowane pomieszczenie do zapewniania jakości oraz obszar RnD.

Degritter myjka do winyli

Lubimy rozwiązywać złożone problemy i inwestujemy w naszych pracowników. Mamy też wewnętrzny program motywacyjny na kickstarterze – kto wie, może stamtąd wyjdzie następna duża funkcja Degrittera lub coś zupełnie nowego.