Audio Physic Classic Center

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio Physic
  • Dostępność: Magazyn zewnętrzny, wysyłka 1-3 dni. Magazyn zewnętrzny, wysyłka 1-3 dni.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 5 999,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Kolumna Centralna Audio Physic Classic Center

AUDIO PHYSIC jest zawsze wierne swojemu mottu "no loss of fine detail", które zostało również zastosowane w trakcie konstruowania i produkcji kolumny CLASSIC Center. Ta kolumna centralna zapewnia nie tylko wystarczającą głośność, aby zapewnić mocne odtwarzanie dźwięku, jest ona również wyposażona w wysokiej jakości głośniki i sprytną sieć zwrotnicy, która pozwala jej odgrywać bez wysiłku podstawową rolę w zestawie wielokanałowym. Głośniki i projekt techniczny kolumny CLASSIC Center są takie same, jak zastosowane w kolumnie CLASSIC 10, gwarantując tym samym doskonałą równowagę tonalną pomiędzy różnymi kolumnami linii CLASSIC.

Oznacza to, że kolumna CLASSIC Center ma również dwa głośniki stożkowe współdziałające w reprodukcji niskich częstotliwości. Głośniki te zapewniają również większą powierzchnię membrany niż w wypadku modeli wyposażonych w tylko jeden głośnik niskotonowy, dlatego też są one w stanie stworzyć wyraźnie głębszą podstawę o wyraźnie mniejszych zniekształceniach. Głośnik wysokotonowy, zamontowany pośrodku kolumny, posiada miękką kopułkę 1,2", która pozwala na opanowanie nawet najwyższych skoków dynamicznych i odtwarzanie częstotliwości przekraczających 30 kH. Kolumna CLASSIC Center oferuje tym samym doskonałe warunki, aby móc spełnić najwyższe wymagania stawiane systemom dźwięku surround i zapewnia bardzo zróżnicowaną, czystą i wyjątkowo neutralną reprodukcję dźwięku, niezależnie od głośności.

Kolumna CLASSIC Center wyróżnia się także dzięki innej specjalnej funkcji. Konstrukcja głośnika zawiera regulację bas refleksu, która umożliwia jej pracę bez klasycznej tuby bass reflex, a zatem bez zależnych od systemu niedogodności związanych z taką tubą. Zastosowanie tuby oznacza, że niektóre częstotliwości środkowe mogą uciec na zewnątrz i odbarwić wytwarzany dźwięk. AUDIO PHYSIC eliminuje to zjawisko, wykorzystując nowatorskie rozwiązanie wentylacji zarówno w kolumnach CLASSIC Center, jak i CLASSIC 10.

Kolumna CLASSIC Center oferuje również doskonałe wykończenie, w szczególności w wypadku wykończenia w szkle, które jest jeszcze lepsza pod względem brzmienia i stanowi kolejny nowy wzorzec opracowany przez AUDIO PHYSIC. Złożone obudowy warstwowe kolumn CLASSIC produkowane są w Niemczech w celu zagwarantowania najwyższej jakości ich wykonania. Jakość ta warta jest podkreślenia, biorąc zwłaszcza pod uwagę fakt, że kolumna centralna odgrywa również wiodącą rolę w systemie dźwięku surround pod względem wyglądu. Kolumna CLASSIC Center daje również możliwość wyboru co do jej wyglądu. Jest ona dostarczana z dwoma różnymi panelami przednimi: jednym, który pozwala zobaczyć same głośniki i drugim z neutralnym akustycznie pokryciem z tkaniny. Możesz użyć tych paneli, aby dostosować głośnik CLASSIC Center do własnych upodobań.

Podobnie jak w przypadku wszystkich modeli CLASSIC, kolumna Center wyposażona jest w nowatorską technologię, którą zapewniają złącza "nextgen®" marki WBT. Złącza te gwarantują stały doskonały kontakt między przewodami połączeń a kolumną przez wiele lat, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się używać wtyków widełkowych, czy też bananowych.

Zestaw wielokanałowy zbudowany wokół kolumny CLASSIC Center uzupełnia subwoofer AUDIO PHYSIC LUNA. Ta kombinacja kolumn marki Audio Physic zapewnia w doskonałej harmonii naturalną i niezwykle realistyczną muzykę i filmy o zapierającej dech w piersiach jakości w konfiguracji 3.1 lub 5.1-kanałowej.

 

PARAMETRY PODSTAWOWE
Skuteczność 89 dB
Zalecana moc wzmacniacza 20-100 W
Impedancja 4 Ω
Pasmo przenoszenia 44 Hz - 30 kHz
SPECYFIKACJA
Wymiary (S x W x G) 455 x 170 x 240 mm
Waga 8,5-10,5 kg okleina/szkło