Atlas Element 2.0 Kabel głośnikowy 2x 2mm2 na metry

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Atlas Cables
  • Dostępność: Magazyn zewnętrzny, wysyłka 1-3 dni. Magazyn zewnętrzny, wysyłka 1-3 dni.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 65,00 zł

Atlas Cables to ewenement w czasach globalizacji, gdyż samodzielnie prowadzi badania dotyczące przetwarzania sygnału, projektuje swoje przewody, a następnie je produkuje. Atlas Cables to produkty od A do Z szkockie. Firma posiada własny dział badawczy, gdzie przeprowadza pomiary i odsłuchy, zaś produkcja mieści się w tej samej lokalizacji, w Kilkmarnock, Ayrshire, w zachodniej Szkocji.

Atlas Element 2.0 Kabel głośnikowy 2x 2mm2 

Atlas Element 2.0 - Element to podstawowa linia produktowa, która jest bardzo dobrym zamiennikiem dla najtańszych kabli dołączanych do pudełka ze sprzedawanym urządzeniem.

Element 2.0 to wersja kabla, którą producent dedykuje do kolumn frontowych podłogowych stereo i do kina domowego, a także do instalacji w ścianach, w tym instalacji wielostrefowych. 

Element to prawdopodobnie jedyny kabel w tym segmencie cenowym, w izolacji którego użyto spienionego polietylenu (FPE), a w przewodniku wysokiej klasy miedzi 6n OFC. Konstrukcja przewodu jest prosta i sprawdzona - to skręcona linka, której budowa gwarantuje niezakłócony przesył impulsów elektrycznych.

Nieskomplikowana budowa, wysokiej klasy miedź użyta w przewodniku oraz izolacja stosowana w kablach za kilkukrotnie wyższą cenę poskutkowały świetnymi parametrami elektrycznymi: rezystancją na poziomie jednej setnej oma oraz induktancji na poziomie 0,51 henra.