Van den Hul - 3T The River Hybrid - interkonekt RCA 2x1m

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Van den Hul
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 485,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Van den Hul to renomowana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kabli audio i akcesoriów dla audiofilów oraz profesjonalistów. Od ponad 40 lat firma znana jest z wyjątkowej precyzji wykonania oraz pasji do doskonałego brzmienia. Korzystając z najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii, Van den Hul dostarcza produkty, które podnoszą jakość dźwięku i zapewniają niezrównane doznania muzyczne

 

The River Hybrid 3T - Nasz podstawowy interkonekt z rdzeniem jaki ekranowaniem wykonanymi w technologii 3T. Centralny przewodnik składa się z 19 żył o średnicy 150 mikronów każda. W połączeniu z dodatkową, węglową warstwą Linear Structured Carbon® (LSC) wokół rdzenia przewodnika, mamy dwie bardzo innowacyjne technologie zastosowane razem, aby otworzyć drzwi do najwyższej jakości dźwięku. Ekranowanie składa się z 40 żył 3T połączonych z 2 warstwami posrebrzanych, wysokiej jakości żył miedzianych. Nasza wyłączna technologia 3T zapewnia znacznie wyższą rozdzielczość i detaliczność dźwięku, w porównaniu z jakąkolwiek inną stosowaną do tej pory technologią na bazie przewodników metalowych. Wyposażony w rodowane złącza Cinch -7.3 (RCA), dostępny jest także jako interkonekt cyfrowy.

3T The River Hybrid stanowi punkt wejścia do zapoznania się z rewolucyjnym materiałem przewodzącym 3T (True Transmission Technology). Kabel posiada konstrukcję koaksjalną (niezbalansowaną) z rdzeniem centralnym składającym się z 19 przewodów 3T o średnicy 150 mikronów każdy.

We współpracy z dodatkową warstwą Linear Structured Carbon (L.S.C.) wokół rdzenia centralnego, producent zastosował dwa bardzo innowacyjne (hybrydowe) technologie, aby otworzyć drzwi do najwyższej jakości w doznaniach muzycznych. Wynikiem jest, z pewnością w porównaniu do zwykłych przewodników miedzianych oraz miedziano-srebrnych, bardzo szeroka i otwarta scena dźwiękowa z dużą dynamiką, głębokim i mocnym basem oraz nieskręconym górnym zakończeniem.

Osłona wykonana jest z 40 przewodników 3T połączonych z 2 warstwami wielu, ciężkich przewodów miedzianych wysokiej jakości, pokrytych srebrem. Technologia 3T zapewnia znacznie większą rozdzielczość i bogatsze detale w porównaniu z jakąkolwiek inną technologią. 

Konstrukcja kabla w technologii 3T

 

 

Parametry techniczne: 

 

Rodzaj kabla RCA
Materiał przewodnika 3T, Węgiel, posrebrzana miedź OFC
Średnica przewodnika

19 x 0.15mm strands

Osłona LSC, potrójnie ekranowana 
Średnica kabla  7.3mm