Graphite Audio

Graphite Audio

Firma Graphite Audio powstała, aby wspierać wszystkich melomanów i audiofilów, którzy dążą do jak najbardziej naturalnego, wiarygodnego i angażującego brzmienia swoich cennych systemów. Każdy system nagłośnieniowy należy traktować całościowo, ponieważ nawet najmniejsze szczegóły odgrywają kluczową rolę w reprodukcji dźwięku i ostatecznym zadowoleniu słuchacza.

Nigdy nie byliśmy entuzjastami akcesoriów antywibracyjnych wykonanych z metali, stali, ceramiki czy szkła ze względu na ich skłonność do barwienia określonych częstotliwości. Zajęło nam 2,5 roku, zanim w końcu przekonaliśmy się, że dodanie grafitu do unikalnego polimeru zapewnia najbardziej naturalnie brzmiący materiał na nasze akcesoria.
Teraz z dumą ogłaszamy, że Graphite Audio jest gotowa do wprowadzenia swoich dwóch najnowocześniejszych produktów na rynek globalny.

Wszystkie produkty Graphite Audio zostały zaprojektowane przez melomanów dla miłośników muzyki, którzy poszukują naturalności i najwyższej wierności swojego systemu audio za rozsądną cenę.